Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Én és a barátnőm ugyanazt...

Én és a barátnőm ugyanazt álmodtuk. Ez valamire utalhat?

Figyelt kérdés
Az álom lényege,hogy elszökik otthonról hozzám,és itt is marad.Mindketten ugyanezt álmodtuk,csak néhány eltéréssel.(Az enyémben reggelre elment.)
2012. szept. 15. 11:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

utolsónak.

nem azért ír ide,hogy megkérdezze,hiszel-e az álmok jelentésében,hanem azért,hogy aki hisz bennük és esetleg pár részletnek ismeri a jelentését az leírhassa neki.

Ha nem hiszel az álomfejtésben az egy dolog,magánügy amihez másnak nincs köze.Viszont akkor nem értem,hogy mért írsz egy olyan helyre ahol olyannal foglalkoznak amiben nem hiszel,nem érdekel;olyan emberek akiket "utálsz".(ismeretlenekre erős kifejezésnek tartom)

Egyébként a vélemény olyan,mint a seg*lyuk.Mindenkinek van,de senki nem kíváncsi a másikéra tudod. ;)

2012. szept. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Így van. De aki a véleményre nem kíváncsi, ne kérdezzen, ne is írjon.
2012. szept. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez tipikus gondolat átvitel! Tudományosan bebizonyították,atomi kapcsolatok hozzák létre ezeket!
2012. szept. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Antimod ***** válasza:
100%

Ilyen már nekem is volt a párommal. Nem tudom, mit jelenthet, valamelyikőtök gondolata beférkőzött a másik álmába. Nem hiszem, hogy üzenete lett volna.

A véletlennek olyan kicsi az esélye egy ilyen esetnél, hogy elhanyagolom.

2012. szept. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Antimod ***** válasza:
76%

"Tudományosan bebizonyították,atomi kapcsolatok hozzák létre ezeket!"


Ez érdekelne, miféle kapcsolatok?

2012. szept. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
agykontrol
2012. szept. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy kísérlet,mely bebizonyította,hogy egy éber ember amire nagyon koncentrál,át üt mások álmain. Mikor a kísérleti alanyt felébresztették, látta álmában a koncentrált képet,melyet egy másik ember nézett!
2012. szept. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Antimod ***** válasza:
100%

"Mikor a kísérleti alanyt felébresztették, látta álmában a koncentrált képet,melyet egy másik ember nézett!"


Tipikus telepatikus kísérlet (bár én ilyet még csak éber állapotú kísérleti alanyokkal hallottam, de valószínűleg könnyebb "bejutni" a másik tudatába, ha az agy egyes részei takaréklángon vannak). Mindenesetre érdekes lenne megtudni, hogy a kérdező által említett esetnél ez miért történt meg, miért "akart" az egyik alany - akár tudat alatt - gondolatot "ültetni" a másik tudatába?

2012. szept. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

barátnő

-Férfiálomban a barátnő (ha egy ismerős nő álmodban a barátnőd): vágyódás, szeretnéd ha tényleg a barátnőd lenne; ha a valóságban ismeretlen: akkor ábrándozás: szeretnél valakit vagy valaki mást a barátnődnek tudni. Idős barátnő: problémáidat nincs kivel megbeszélned. Női álomban a barátnő gyakran a féltékenység jele, de a különösen közeli, jó barátnő a kielégítetlenséget jelzi. Barátnő, aki a Te ruhádba van öltözve: női álomban: úgy érzed a barátnőd a Te tollaiddal ékeskedik; de Te is utánzod őt; a Te ötleteiddel arat sikert; valójában egy kicsit majmoljátok egymást. Férfiálomban: egyre kevésbé vagy ura egy kapcsolatnak, partnered a fejedre nő, a "nő hordja a nadrágot".


LAKÁS - Általában a gondolataid jelképe. Ismeretlen lakásában lenni, ahol otthonosan érzed magad: jó alkalmazkodóképesség, derűlátás; kedves természeteddel sok bajból kivágod magad; ismeretlen lakás, amely félelmet ébreszt: jelzi saját gondolataidat. Lakásodban lenni, de azt mintha átrendezték volna, vagy oda régi bútoraid visszakerültek: gyermekkori emlékeid, amelyek még most is befolyással vannak rád. Új, szép lakásba költözni: vágyálom. Lakáscsere: bonyolult lélek.


KÖLTÖZKÖDNI - Nagy megpróbáltatás; megújulás.

2012. szept. 21. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
azért van ez mert mindketten ez az amit akartok hogy találkozzatok és hát hiába vagyok 14/f de ez akkor is nagyon szomorú... én is voltam ilyen helyzetbe szóval csak drukkolni tudok hogy tudjatok talizni! :)
2013. febr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!