Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelent valamit ez az álom?

Jelent valamit ez az álom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy volt egy férjem, vagy ha jól emlékszem akkor még csak eljegyeztük egymást. Aztán elmentünk nyaralni valami romantikus helyre, ahol belépett az álmomba egy ribanc...És onnantól kezdve a férjem állandóan vele volt, a ribi meg mindig kitalált nekem valamit, hogy miért és hova kell épp mennem. De közbe tudta, hogy csak azért mondja, hogy a férjemmel lehessen, de mégis elmentem. És egyszer elbújta valahova, és néztem hogy mit csinálnak. Először valami olyan programon vettek részt ketten, amiről én mindig álmodtam, hogy majd a férjemmel azt csináljuk. (Senki ne gondoljon még semmi rosszra!) Aztán...nos...AZT csinálták, de én még mindig ott bújkáltam. Aztán meg azt veszem észre, hogy megkéri a ribi kezét. És itt abbahagytam az álmodást, aludtam tovább, de az álom véget ért.

Ui: Semelyik szereplő nem hasonlít egyik ismerősömre, sőt még az álombeli én-em se hasonlít magamra, mivel ott vagy 15-20 évet előrementünk korban, mint a valóságban.



2012. szept. 15. 15:03
 1/3 chrishu ***** válasza:
Semmit nem jelent. Én álomdtam már durvábbat is. Én voltam Zsákos Frodó utna megkergettett egy felfújható sárkán... Mind1 hosszú
2012. szept. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"..nos...AZT csinálták" Ezt fejtsd ki bővebben, mert nem értem.
2012. szept. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te teremtetted az egész sztorit, a tudatalattid tartalmának (félelmek, hiedelmek) megfelelően. Ezt figyelembe véve, azt hiszem valamiféle kisebbségi komplexusra, illetve bizalmatlanságra utal a sztori. Nem feltétlen fog tényleg bekövetkezni, sőt ebben a formában tuti nem.
2012. szept. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!