Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nekem ez az álmom elég furcsa...

Nekem ez az álmom elég furcsa mit jelenthet? Van köze valamihez? Lehet valóság alapja? (lent)

Figyelt kérdés
Na szóval.. sokat szoktam beszélni a szüleimmel arról hogy nagy koromban külföldön szeretnék lakni... aztán eltelt 2 nap és 4 napon keresztül azt álmodtam hogy külföldön lakok.. de full ugyanazt 4 napig...külsőre nem változtam de a korom igen... ez még nem is nagy dolog.. erre nem fordítottam nagy figyelmet... de amit tegnap éjjel álmodtam arra igen.. az utolsó barátom aki márciusba volt.. azóta nem hallottam felőle és pénteken láttam őt... lehet ezért álmodtam vele tegnap éjjel.. de az álmom olyan élethű volt.. azt álmodtam hogy együtt vagyunk újra... a szokásos téren találkoztunk ám a tér helyén egy vidámpark állt vagy egy rendezvény nem tudom... ott voltunk.. anyuval is találkoztunk miközben sétáltunk.. de alig ismertem meg.. változott ő is.. mintha ez a jövőben lenne.. de mi nem változtunk külsőre semmit.. mit jelenthet?:|

2012. szept. 20. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mit vársz mit írjanak? Nem a jövőt álmodtad meg. Az álmom az átélt élményekből és látott dolgokból az agy által összerakott képek.
2012. szept. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

KÜLFÖLD - Általában: elhessegetsz magadtól egy kényelmetlen gondolatot; lásd még az illető ország nevénél. Ha nem ismered a helyet, ahol álmodban vagy, csak annyit tudsz, hogy külföldön: nagyon jól tudod, hogy mit kellene tenned, de a legkülönbözőbb kifogásokat találod ki önmagad számára halogatásod okának


BARÁT Női álomban jó barát, olyan, aki csak haver jelenti a barát valamelyik ismerősét, akire ébren nem mersz gondolni.


VÁSÁR - Merész, de megvalósíthatatlan tervek.


SÉTÁLNI - Egyedül: kacérság, kihívás. Társaságban: pihenés, kikapcsolódás utáni vágy. Ismeretlen helyen jó kedvvel sétálni: jó értelemben vett kíváncsiság, tudásvágy.


Ha nem annyira az órát, mint inkább a látott időpontot, amelyet mutat, tartod álmodra jellemzőnek: mulasztás, amelyet veled szemben követtek el; régi sérelem, amin nehezen teszed túl magad.

2012. szept. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!