Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent szerintetek a...

Mit jelent szerintetek a lentebb leírt álmom?

Figyelt kérdés

Az álmom végére emlékszem és az a következő volt: fiatal fiúk és férfiak, mint a modellek, egymás után, sorban vonultak meztelenül a kifutón. Azon kívül, hogy nem volt rajtuk ruha (tehát nem divatbemutató volt ;-)), sokuknak erekciója volt, néhányuknak nem. Akiknek merevedése volt, ők a kezükbe fogták a hímtagjukat, mert direkt ez volt a koreográfia egyik fő eleme. Közben a mellettem állótól megkérdeztem, hogy szerinte ezek a fiúk vettek be Viagrát a fellépés előtt? Aki válaszolt álmomban, azt mondta, hogy szerinte nem használtak ilyen szert, hanem ennyire élvezik, hogy fellépnek és mutogathatják magukat.


Várom a válaszokat! :-)



2012. szept. 24. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez az álom, ha helyes a megítélésém, azt jelenti hogy perverz vagy.
2012. szept. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Erotikus álmod volt, ez mindenkivel előfordul. Azt jelenti, hogy már vágysz egy álló hímtagú meztelen férfira.
2012. szept. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sokat gondoltál erre,és már az életben is akarsz ezt azt (te is perverz vagy)


Elemér jósnő

2012. szept. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy perverz vagyok, amiért le mertem írni, hogy mit álmodtam. Szerintem nem is a nemiségről szólt az álmom, hanem talán a magamutogatásról?

Inkább nevettem a bizarr helyzeten és nem értettem.

A második hozzászólónak üzenem, hogy ez az álom nem volt erotikus attól, hogy meztelen emberek szerepeltek abban. Nem izgultam fel az álom közben.

Azért köszi, hogy próbáltátok értelmezni az álmot.

2012. szept. 24. 21:02
 5/6 anonim ***** válasza:

meztelen ember

Ha vágyat ébreszt: önmagáért beszél. Ha idegenkedést, megütközést vált ki: félsz, hogy valamely titkod kiderül. Ha Te vagy meztelen ott, ahol ez nem helyénvaló és ebben a helyzetben szorongsz: feloldódási képtelenség; rossz eszközökkel próbálod magad felé fordítani az érdeklődést. Ha jól érzed magad meztelenül, örömmel tölt el: érdekes tehetség; kitárulkozás, gyakran jó színészi képesség; színészkedési hajlam; különben ital hatása alatt tett hazug vallomások, viselkedések; kitalált történetek színes elbeszélése. Meztelen emberek között lenni esetleg felöltözve és ettől kínos zavart érezni: sznobérig; lépéstartási kényszer; nálad tekintélyesebbnek ítélt személyek véleményének a meggyőződésed ellenére való hangoztatása, saját ízléseddel ellentétes cselekedetek.


férfi

Idegen férfi, aki ellenségesen lép fel, férfiálomban: úgy érzed, hogy hibát követtél el, vádolod magad. Női álomban: hálót vetettél valakire, de az kibújt belőle; mesterkedéseid nem járnak eredménnyel. Férfi hát:

alattomos indulatok. Meztelen férfi: férfiálomban: kiszolgáltatottság, függőség. Nők álmában: ha fiatal és kívánatos: önmagáért beszél; ha visszatetsző, taszító: felelőtlenség, kíváncsiságból olyan kapcsolatba mászol bele, amivel egyrészt másnak gondot okozol, másrészt magadnak bűntudatot.


Pénisz: Életerődet, kreativitásodat, a hatalmat és az élet megújulását szimbolizálja. Vonatkozhat olyanokra is, akikkel szexuális kapcsolatod van.

2012. szept. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves Hozzászóló! Köszönöm, hogy komolyan vetted a kérdésemet és megpróbáltál valóban segíteni nekem a válaszoddal. Persze, az sem baj, hogy a többiek poénkodtak, de azért örülök, hogy valódi válasz is érkezett a kérdésemre. Abból, amit írtál, megpróbálom összerakni, hogy vajon mi vonatkozik rám. Még egyszer köszi! Szia!
2012. szept. 26. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!