Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ti is megálmodtátok már a...

Beetlejuice kérdése:

Ti is megálmodtátok már a világ végét?

Figyelt kérdés
Nem nagyon hiszek ebben a világ vége dologban, de tegnap este olyan borzalmas rémálmom volt amilyen még soha azelőtt. Mindenhol állatok és emberek megcsonkított tetemei hevertek az utcákon és az úttesten, az emberek megvoltak őrülve, egy kamion felment a járdára és agyonütött több embert is, stb. Szerintetek jelenthet vmit ez az álom? Más is álmodott mostanában hasonlót?
2012. szept. 25. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, rengetegszer álmodtam világvégét, nagyon sok meg is történt sajnos...
2012. szept. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, csak nálam az idegenek támadták meg a Földet.
2012. szept. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem,mert én nem gondolok rá 10 percenként


Elemér jósnő

2012. szept. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Értelmes válaszokat nemlehet irni?

Egyébként én már álmodtam vele,4szer megálmodtam ebben az évben hogy a föld elpusztul.

Hiszek az álmokban,bár szerintem nem lessz,ha esetleg mégis,félni én nemfélek....

Ugysemtudunk semmit tenni ellene..Addig éljük szépen tovább az életünket ahogy eddig. :)

2012. szept. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megtanulni írni nem lehet?
2012. szept. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Régebben rendszeresen álmodtam ilyet. Aztán rájöttem, hogy azért álmodom ilyeneket, mert változások jönnek, vagy szükségesek az életemben.


Mostmár ha ilyen jön tudom, hogy hol kell a bibit keresnem. Egyfajta előrejelzés...

2012. szept. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, többször is. Még gyerekkoromban, hogy meteor pusztította el a földet, tiszta sivár volt minden.

Aztán voltak viharos álmaim, ezekben mindig 15-16 tornádót láttam egyszerre, meg menekülni kellett.

Volt olyan is, hogy úgy lett vége a világnak, hogy szétesett a téridő. De az emberek még közben léteztek, csak más tudatállapotban, és amikor visszaállt a tér, akkor minden megváltozott. Sokkal másabb lett a Föld.

2012. szept. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én nem gondolok sokat a világ végére, csak ezután az álom után kezdtem el gondolni rá. Bár én úgy hiszem, hogy nem fog elpusztulni a föld, és az emberek, csak vmi nagy változás fog bekövetkezni, először káosz lesz, aztán jobbá válik majd minden.
2012. szept. 26. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!