Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álom az álomban, ill. tudatos...

Álom az álomban, ill. tudatos álmodás. Történt már ilyen veletek?

Figyelt kérdés

Engem gyakran "viccelnek" meg az álmaim, pl. azt hiszem, felébredtem, de kiderül, hogy csak az álmomban álmodtam, így még egyszer felkelek az álmomból... :)


Ill. volt olyan, hogy nagyon rosszat álmodtam, annyira hogy hívtam a segítséget, hogy valaki mentsen meg, vagy próbáltam magam felkelteni, miközben tudtam, hogy csak álmodom.


Nektek volt hasonló? :)



2012. szept. 25. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek
2012. szept. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt, hogy felébredtem(azt hittem) és akkor álmomban még azon gondolkoztam, hogy most ébren vagyok-e vagy sem? De nem voltam tudatomnál, így nem tudtam irányítani, és csak akkor emlékeztem erre, amikor már tényleg felébredtem.
2012. szept. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze,hogy volt már...am régebben amikor rávoltam kattanva a tudatos álmodásra akkor egyszer azt álmodtam,hogy tudatosan álmodok(nem tudom,hogy érthető-e) elég furi volt...xD
2012. szept. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :D Egyébként nem mindenkinek volt ilyen, akikkel személyesen beszéltem, nem sokan számoltak be hasonlóról. :)
2012. szept. 25. 17:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Rendszeresen van részem tudatos álmodásban. És természetesen mikor kisebb gyerek voltam, történt velem olyan, hogy azt álmodom, hogy felébredek. Egymás után többször. A harmadik felébredés után már rohadtul elegem volt, azt kívántam, ébredjek már fel igaziból. Reggel pár órán keresztül csipkedtem magam folyton, hogy ugye tuti, hogy nem álmodok.xD
2012. szept. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen. Álmomban kikeltem az ágybó, megálltam a szoba küszöbénél, és csak bámultam kifelé, nem értettem mit keresek én ott.

Olyan is volt, hogy többször ébredtem fel álmomban, a végén már ráztam a fejem, hogy végre tényleg feébredjek.

Meg egyszer elaludtam délután, és álmomban arra keltem, hogy már besötétedett (amúgy tényleg besötétedett), ezért "felkapcsoltam" a kislámpát. Aztán meg voltam lepődve, amikor tényleg felébredtem, hogy miért nem ég.

A múltkori tudatos álmom volt a legfurcsább. Az ágyamon ébredtem, és valaki beszélt mellettem, nagyon furcsa hangom, mintha valami távoli rádióadás lett volna, férfi hangon, és nem értettem, milyen nyelven beszélt. Azt hiszem, nem is akartam érteni, mert féltem attól, amit mondott.

2012. szept. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én álmomban rendszeresen tisztában vagyok vele, hogy éppen álmodom, de sohasem tudom magam felkelteni. Így, ha látom hogy ez egy rémálom akkor szitkozódok egyet és elbújik egy asztal alá, és próbálom túlélni a legvégsőkig, mert tudom hogy csak a legrosszabb pillanatban (pl: halál előtt) fogok felébredni. :D De olyan is volt már, hogy szépen egymás után történtek a jó dolgok, én meg megjegyeztem egy barátnőmnek aki ott volt velem: "Túl szép, hogy igaz legyen!", és amint kimondtam rögtön el is hallgattam, aztán csak annyit mondtam a barátnőmnek: "Basszus, ez csak egy álom." Aztán a végén úgy döntöttünk, nem baj, amíg tart az álom kiélvezzük. xD


Sok furcsa dolog szokott velem történni álmomban, például van egy város amiről rendszeresen álmodok, vannak visszatérő álmaim amik sorozat szerűen folytatódnak, és van, hogy el tudom dönteni, mit fogok álmodni aznap éjszaka. :)


13/L

2012. szept. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Velem még nem fordult elő de sokat hallottam róla. Az úgynevezett valóságteszt tudatos álom technikánál javasolják, hogy reggelente ébredéskor alaposan vizsgáljuk meg a környezetünket. Ezzel elvileg kizárható az, hogy téves ébredéseid legyenek. Ha egy álomban egy pontra fókuszálsz, akkor mindenképpen felébredsz, de miért is tennéd? Inkább nézetek itt körül: www.tudatos-alom.hu
2012. szept. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Régebben nagyon sokszor volt ilyen:D

Ső olyan is volt,hogy fél hétre kellett suliba mennem,6kor felkeltem,de baromira hulla voltam még és vissza aludtam...de azt kezdtem álmodni hogy felkelek lezuhanyzok fogat mosok,megreggelizek és elindulok a suliba teljesen olyan volt mint a valóságban...amikor igazából felkeltem pedig már háromnegyed 7 volt:D

2012. szept. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!