Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehet valami jelentése?

Lehet valami jelentése?

Figyelt kérdés

Anyukám a kezében tartotta az unokaöcsémet de közben mondta, hogy bent van a házban, menjek be érte. Beléptem és a baba a kádban elmerülve volt. Kikaptam a vízből nem halt meg de nagyon megijedtem. A pici csecsemő testileg fogyatékos volt, nagyon furcsa, pici szemekkel, ijesztő volt.

Következő kép: Iszonyatos dühös éreztem, öcsémet a földre nyomtam és az arcába üvöltöttem, nem tudom miért.

Következő kép: Magasan voltunk valami vízszintes keskeny betonoszlopon, anyukám nővérem, hugom és öcsém. Szinte mindenki mérges volt rám, szidtak valamiért. Hugom el akart menni de leesett erről az oszlopról és én a magasból láttam, hogy lábra érkezik de a térdei teljesen kimentek. Ordítani akartam anyának, hogy hívja a mentőket gyorsan de csak suttogni tudtam, csapkodni akartam, hogy észrevegyék mi történt de mintha ott sem lettem volna.

Szörnyű érzés volt, bőgni kezdtem, nem tudtam abbahagyni, nővérem meg jött utánam és szidott, szavakkal bántott. Hisztérikusan sírtam mentem valamerre, azt sem tudtam hova.

Szerencsére telefoncsörgése felkeltem. Lidérces álom volt, szörnyű érzéssel.


2012. szept. 27. 08:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs jelentése, de nekem az jön le ebből, hogy tehetetlennek érezted magad és félted őket.
2012. szept. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 esvagy válasza:
Azért van hogy suttogsz, mert mindjárt felébredsz és álmon kívül is beszélsz.
2012. okt. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!