Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megálmodtam a jövőt?

Megálmodtam a jövőt?

Figyelt kérdés

Egyszer azt álmodtam,hogy reggel bemegyek a suliba, és az egyik osztálytársamnak le van vágva a haja. Egy fiúnak, akinek hosszabb haja szokott lenni. Páran megkérdezték tőle, hogy, hogy-hogy levágták a haját, hiszen neki mindig is a hosszabb állt jól. Mire azt mondta, hogy :

- Nem tudom. Elkaptak, és megnyírtak, mint a birkát...

Felébredtem, gondoltam, hogy : hú. ez érdekes volt. :D "

Amikor beértem a suliba, a szemem előtt játszódott le ugyanez a jelenet. A srác bejön teljesen lenyírt hajjal, megkérdezik, hogy mi volt, ő meg szóról-szóra ugyanezt válaszolja . Azt hittem összeesek a meglepődöttségtől. Ez azt jelenti, hogy megálmodtam a jövőt, ugyebár. De hogy lehet ez? Miért pont én , és senki más, és veletek történt ilyen?


2012. szept. 28. 16:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Te meg mi a francról beszélsz?! Nem azért írtam, mert különleges akarok lenni, hanem azért, mert történnek furcsa dolgok, és gondoltam megkérdezem itt, hogy kikkel van még ez, és miét. Egyszer sem jelentettem ki, hogy " hallod különleges akarok lenni, ezért kiírom" mert nem! és ne magyarázd már meg, hogy miért írtam ki. Én jobban tudom! Azért, mert érdekel! Nem akarom magamat jobbnak feltüntetni. Neked paranoiád van, ember.
2012. szept. 29. 10:49
 12/15 anonim ***** válasza:

Paranoia? Nem, olyanom nincs...


"Ez azt jelenti, hogy megálmodtam a jövőt, ugyebár. De hogy lehet ez? Miért pont én, és senki más"

De, ez igen erősen arra hajlik, hogy jobbnak akarsz tűnni, mert megkaptad ezt a képességet... bár ez nem képesség, de mindegy. És ha tévednék, akkor is el lehet ezt mondani nyugodtan, nem kell nekem esni...

2012. szept. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Azért mondtam így, mert éppen azért kérdeztem meg, hogy tudjam hogy kinek van még ilyenje. És nem akarok jobbnak tűnni. Hogy ne esnék neked, ha minden eddig írt kommentedben engem mocskolsz?! Ráadásul félremagyarázod az egészet, és szándékosan belekötsz abba, amit mondok. Nem vagyok képes ezek után ugyanolyan nyugodtan beszélni veled, mint eddig. Világos?
2012. szept. 29. 19:30
 14/15 anonim ***** válasza:
Velem is voltak apróságok, hasonló szituk, de az én álmaim, úgyszintén különleges,mégpedig abban, hogy, álmomban szárnyaim vannak, mint egy angyalnak, és arany fény sugárzik belőlem, és Démonokat, távolítok el,emberektől, akiket, megvédek..., Kígyók hajolnak meg előttem, titkokat őriznek, és dimenziókapuk nyílnak meg előttem, átlátok téren, és időn át, látom a galaxis peremét, álmomban. A hold fénye vakít el, Hatalmas fák, bolygók, csillagrendszerek, nyílnak, egybe, a semmiből, valahová. Démonok rettegnek tőlem, és Álom lényem, egy T-ReX, sok visszatérő álmokkal, köztük... Majd Angyallal beszéltem 2x, utána, találkoztam, Luciferrel, az őrdöggel, a gonosszal. 4 alkalommal is. Úgy érzem, a létezésnek, több rétegei lehetnek,mint egy időzóna, egy azon téren fekve, létező ,világokban, és között!
2016. máj. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én ma megálmodtam az egész napomat.. pontról pontra.. most értem haza.. (Hajnal,1:33)(Azért kerestem rá erre a kérdésre) És elég jelentős dolgok történtek.. DE! nem úgy hogy, erre készültem.Ez az egész kész spontán jött, nem rajtam múlott semmi.. A sors hozta ezeket. Elég érdekes.. és hiába mondom akárkinek, úgy sem fogja ezt senki átélni, akivel nem történik meg.
2016. okt. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!