Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Honnan ez az álom?

Honnan ez az álom?

Figyelt kérdés
Próbálom röviden leírni: Kb 3 éve nagyon szerelmes voltam egy srácba, sokáig a legjobb barátok voltunk, aztán eszméletlenül összevesztünk, mondhatni tönkre tett lelkileg.. szórakozott velem mint valami ronggyal, telefonon msn-en stb így szeretett úgy szeretett, személyesen meg le se sz*rt stb. most január körül lesz 3 éve hogy nem beszéltünk, nem is érdekel mi van vele, nem is gondolok rá, elballagtam még abban az évben, azóta nem láttam, max 2x mert 20 percre lakik innen, talán kétszer láttam kocsiból.. azóta van egy 2 éves kapcsolatom, másfél éve együtt élünk, lakásvásárláson gondolkodunk stb, nagyon boldog vagyok vele, ritkán veszekszünk, ennyire még sosem ragaszkodtam senkihez, és nem is voltam még ilyen szerelmes, viszont mostanában (kb nyár eleje óta) tegnap este álmodtam azt harmadjára hogy az a másik srác (akivel 3 éve nem találkoztam) bocsánatot akar kérni álmomban, de én elküldöm... miért álmodom ezt?? jó lenne tudni, és gyorsan megoldani, mert még álmomban sem szeretném látni többé, páromnak meg főleg nem akarok szólni, mert hiába küldöm el álmomban, nem szeretném hogy megharagudjon.. :S mondjuk nem olyan, de akkor sem... valaki tudna esetleg segíteni? köszi előre is. :)bocs a regényért.
2012. okt. 2. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:
ahhoz képest, hogy nem gondolsz rá, sztem elég sokat foglalkozol vele. ne mond h csak az álmodban gondolsz rá, hiszen most is rá gondolsz. magadnak is hazudsz?
2012. okt. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem, nem hazudok... miért gondolnék arra aki szórakozott, szerelmet vallott aztán meg a haverjai előtt megalázott, stb.. egész addig még álmomban elő nem jött, eszemben sem volt hogy ő is létezik.. persze, azóta gondolkozok rajta h mért álmodhattam vele, de egyáltalán nem érdekel, olyan nekem mintha nem is létezne.. a hasonló kedves emberekkel meg mint te, már tele van a nemlétezőm, nem értem miért nem lehet a kérdésre válaszolni, olyannak, aki valamennyit talán konyít a dologhoz, és nem kioktatni, felidegesíteni, meg a helyet foglalni akarja... köszönöm válaszod, marha sokat segítettél. esetleg más aki hajlandó segíteni? köszi :)
2012. okt. 2. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!