Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Segítség! Mit jelent ez?...

Segítség! Mit jelent ez? Miért történik?

Figyelt kérdés

Van egy barátom (mindketten fiúk vagyunk) akivel kerül fordul egymással álmodunk ez miért van. És az álmokban mindig szeretgetjük egymást (tudomásom szerint hetero ő is) az a baj hogy az érzelmeimet kezdi már megbillenteni. Vele régebben nagyon jó barátságban voltunk mindig együtt voltunk. Aztán elgyengült ez a barátság ő azóta nem is szokott kimozdulni a házból mindig csak játszik a gépen.

Régen is álmodtunk egymással (egy egy alkalommal szexelünk is álomban és ezt ő is álmodta már) aztán ahogy a barátságunk elgyengült ezek az álmok elmúltak. Most 1-2 hete újra elkezdődött szerintem nála is. Kb 3-4 hónapja gyengült el ez a barátság.



2012. okt. 3. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem te biszexuális vagy .....:$ a másik meg hajlamos a homoszexualitásra csak nem meri neked be vallani arra vár, hogy nyiss felé...tudod az álom egyrészt a rejtett érzéseidet is fel tárja....:$:) na de nem csinálok belőled meleg srácot... :DDDte érzed mi van.
2012. okt. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mentális kapcsolat lehet a lelkeitek közt, előfordulhat, hogy előző életeitek valamelyikében már találkoztatok (esetleg szerelmesek voltatok). A körforgásban folyton változunk, hol nőként születünk le, hol férfiként, de ettől még nem leszel biszekszuális.


Én nő vagyok és férfivel van mentális kapcsolatom, de időről időre eszembe jut, hogy milyen fura lenne, ha mindketten fiúk vagy mindketten lányok lennénk. A lélekszintű kapcsolatok függetlenek attól, hogy aktuálisan milyen testben születtünk le.

2012. okt. 4. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Olyan nincs,hogy biszex,homoszexuális van,a többi csak rizsa...ha valaki olyan dolgokat álmodik,az tudat alatt arra vágyik,csak a "valóságban"még nincs erre felkészülve!Gondold át,mert szerintew egy kevés idő és belátod,menthetetlenül a saját nemedhez vonzódsz
2012. okt. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És a srác miért álmodik ugyanígy ilyesmiket??
2012. okt. 8. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!