Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Voltatok már ti is úgy, hogy...

Voltatok már ti is úgy, hogy valamit megálmodtatok előre?

Figyelt kérdés
Nem is tufták, hogy mit jelent és el is felejtettétek hamar.. vagy reggel nem is emlékeztetek rá, de 2-3-4 év múlva amikor megtörtént valami akkor de zsa vú érzésetek volt
2012. okt. 6. 19:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Mindenkinek van "de zsa vú" érzése néha-néha. Valami tudományos magyarázat is van erre.
2012. okt. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
Én megálmodtam, hogy a tufták támadást indítanak az emberiség ellen és csak a de zsa vú menthet meg tőlük.
2012. okt. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Igen, én azt álmodtam meg, hogy húgom lesz, és találkozok egy régi barátnőmmel akiket évek óta nem láttam, nem is beszéltem vele.(ez 1 ugyanazon álom volt.) 2 hónap múlva anyukám mondta, hogy terhes,(és aztán az is kiderült, hogy kislány) és a barátnőmmel is találkoztam ugyanekkor, az egész nyarat elbaromkodtuk ketten.
2012. okt. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
a tudomány sok területe csak elméletekből álló megalapozatlan baromság, a deja vu érzésre inkább azt mondanám hogy már álmodott
2012. okt. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Voltak ilyen eseteim, de nem csak néhány másodperc, volt hogy több percet is előre láttam.

Sokáig azt hittem, hogy deja vü, de most már tudom, hogy előrelátás.

2012. okt. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

és ez gyakori?

mennyi az esélye, hogy valaki előre tudja látni a jövőjét?

és elvesztheti valaki ezt a képességet?

2012. okt. 6. 20:46
 7/17 anonim ***** válasza:
A deja vu-nál annyi történik, hogy az egyik szem egy kicsivel előbb (csupán ezredmásodpercekről van szó) közvetíti az agyba az információt, mint a másik.
2012. okt. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Igen, én sok mindent megálmodta előre.

De sajnos utólag semmi nem jött össze!

2012. okt. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
úúh ilyen nekem is szokott lenni.de sokszor ilyen kis hülyeségek :) pl autó ablakból kinézés,egy vacsi egy étteremben :) kiváncsi lennék miért hogyan is van ez.
2012. okt. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

nekem egy olyan h vmi sráccal (fiú vagyok de nem meleg)megyek vmi kis utcán és beszélgetünk...

és tavasszal kinn voltunk haverommal lLondonban és Edinburghan benéztünk és ott de ja vum volt :D egyből láttam ahogy megyünk magam előtt :DD

2012. okt. 6. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!