Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, volt már valakivel...

Mit jelent, volt már valakivel olyan, hogy álmodtatok egy személyről, akivel addig mondjuk közömbösek voltatok, de az álom megváltoztatta a véleményetek?

Figyelt kérdés
Például, egy ismert ember, akit utána már kedveltek, vagy egy ismerős, aki az álmodban vonzó volt, aztán az életben vonzóbbnak tűnt. (Egyébként is érdekes dolgokat szoktam álmodni[nem ilyen témában.])

2012. szept. 1. 00:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen álmom. Mély hányingerrel keltem fel reggel utána..:D
2012. szept. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Volt. Tegnap pont.

Egy régen látott ismerősömmel álmodtam, akiben az elejétől kezdve a dolgoknak láttam valami vonzót, különlegeset, de úgy elvoltam azzal a tudattal, hogy nem leszünk együtt, csak baromi jó barátok vagyunk és kész.

Erre tegnap azt álmodtam, hogy összeköltöztem vele és a férjem. Na azóta a falat kaparom, csak ő jár az agyamban és bááá.Tegnap este írt is üzenetet meg felbukkant, holott alig keres...:D De sajnos nem azért hogy költözzünk össze :/ :D

2012. szept. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is volt, többször is! Az álmomban együtt voltunk, jártunk, csókolóztunk stb. holott addig max barátként vagy semleges emberként gondoltam rá, utána meg, amikor megláttam, teljesen tetszett:D:D Fura ez..:D
2012. szept. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Velem is megesett :) Hónapok óta tart már, de nem mertem még megkérdezni tőle, hogy ő is álmodik-e hasonlókat :D
2012. szept. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4-én se merem-merném megkérdezni, mert azt hitté begolyóztam. de ha vmit picit mondok nem mond semmit mintha tudná ő is-de két ember nem álmodhatja ugyanazt??? elvarázsolt...

Leírod privibe a te álmod?

2012. szept. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5! Már vártam ezt a választ :) Telepátia vagy egyéb mentális kapcsolat megvan köztetek? :)
2012. szept. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=rthXz_YhGA8


5-ös voltam ez a szám ide illik...

(bolondság nemtudom álom-e vagy valóság...)

Hát én se tudom megtörtént-e vagy álmodtam-álmodni nem is szoktam és ez egy igazi nagy történet-pszihologushoz akar küldeni a család...

2012. szept. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6! telepátián mit értersz? Te miért nem mondod el akinek kell hogy ő is azt álmodja-e amit te?
2012. szept. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugyanazért, bolondnak nézne :) A telepátia bonyolult picit, nem fejteném ki, ha nem gond. Folytassuk priviben, ne szedjük szét a topicot :)
2012. szept. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ok írd le te elősször mit álmodtál és hogy te tudod-e kivel van összefüggésben az álmod...
2012. szept. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!