Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom állandóan vele?

Miért álmodom állandóan vele?

Figyelt kérdés
Volt anno egy lány, akiért nagyon oda voltam, de nem lett köztünk semmi komolyabb sajnos. Igazából barátoknak sem maradtunk meg, mert valamiért sikerült összekapni, azóta nem is beszéltünk, én akartam, de ő nem foglalkozik velem. Meg pedig nem fogom alázkodni senki előtt. De bizonyos időközönként vele álmodok. Érdekes módon, álmomban nagyon jól elvagyunk. Volt egyszer egy olyan álmom is vele hogy csókolóztunk. Na,... Abból volt "kár" olyan gyorsan felébredni. :))) Nem értem hogy miért foglalkoztat (ezek szerint tudat alatt) az ő személye? Nem vagyok már bele szerelmes, tudom hogy felesleges már foglalkoznom vele. Pedig próbáltam már elterelni a gondolatot, de váratlan időközönként álmomban akkor is előjön, akármit csinálok. Még úgy is ha, ha hónapokig eszembe sem jut. Valamilyen szinten idegesítő is ez, mert nem is volt köztünk semmi. De más oldalról pedig jó is...
2012. okt. 9. 15:00
 1/4 anonim válasza:
100%
Valószínűleg még mindig nem annyira közömbös...
2012. okt. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Volt anno egy lány, akiért nagyon oda voltam..."

Ezért.

2012. okt. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Mert látens homoszexuális vagy és szereted a túrós csuszát.
2012. okt. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Látom a látens balf@szok is idetaláltak.
2012. okt. 9. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!