Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy lehetséges, az hogy...

Hogy lehetséges, az hogy vágáshoz hasonlító csíkok jelennek meg a csuklón?

Figyelt kérdés
2 napja, szokás szerint felkeltem és akkor még nem láttam semmit.Kis idő múlva feltűnt, hogy piros csíkok vannak a bal csuklómon. Hirtelen azt hittem tűfilc, de fogalmam sem volt hogy mégis hogy festettem össze hogyha nem is használtam semmi ilyesmit azelőtt való nap. Próbáltam lemosni, nem jött le. Padtársnőm azt hitte elakartam vágni az ereimet..még mindig látszanak halványan...hogy lehet ez??

2012. okt. 17. 14:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Alkoholos tűfilc?
2012. okt. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
stigmaX-(
2012. okt. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Semmiféle írószert nem használtam...
2012. okt. 17. 14:40
 4/15 anonim ***** válasza:

"Semmiféle írószert nem használtam..."

Te talán nem, de más? De akár te is, álmodban.

2012. okt. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Láttam korábban filmet arról, hogy az álomban elszenvedett dolgok, (vágás, karmolás) megjelenhetnek reggel is az álmodón, de én nem hittem soha sem az ilyesmiben...
2012. okt. 17. 14:43
 6/15 anonim ***** válasza:
Melyik film volt? Ugye nem a Rémálom az Elm utcában?
2012. okt. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem.
2012. okt. 17. 14:47
 8/15 anonim ***** válasza:

Amit álmodsz, az az agyadban történik, tehát csak "elképzeled" az egészet. Lehet, hogy mikor alszol, Te karmolod ki magad és azért érzel fájdalmat az álmodban (velem is volt ilyesmi). Vagy elfekszed a kezedet és azok a csíkok a párna mintái, így lehet, hogy mikor felkelsz akár 20 percig is ott maradhat annak a nyoma.

Remélem tudtam segíteni és ne hidd el, ezt a sok álomfejtősdimenziós humbugot.

2012. okt. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
ez tök érdekes nekem is volt ilyen pár hónappal ezelőtt hogy rendeszeresen ilyen csíkok voltak a csuklómon, lábamon, még az arcomon is.Lehet hogy tudat alatt de magamat bántom és ez így jelentkezett.
2012. okt. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, hogy mi volt. Szerintem egy firkát meg lehet különböztetni egy sebtől.
2012. okt. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!