Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Zebrák vágtattak át a hátamon,...

Zebrák vágtattak át a hátamon, ez mit jelent?

Figyelt kérdés
először úgy kezdődött, hogy este volt, és egy hatalmas kerítésen belül voltam, ahol ott volt biciklihez kötve egy nagyon nagyon kutya ami nem akart átengedni, de muszáj volt mennem, mert álmaim férfija azt parancsolta hogy kövessem. aztán majdnem megharapott,de végül valaki megmentett és át tudtam futni. aztán amikor a kerítéshez értem és kinyitottam, hirtelen kutyák kezdtek el kiözönleni rajta, de nem igazán törődtek velem, csak fellöktek. aztán így négykézlábra kerültem, és már nem is tudtam hogy hol vagyok és mi történik velem, csak a hátamon, főként a gerincemen éreztem nagyon kellemetlen érzést. először azt hittem, hogy az előbb említett férfi kínoz, de aztán rájöttem hogy valami állat lehet. akor felnyúltam, és eltörtem az állkapcsát, és az leesett rólam. de nem szűnt meg az érzés. akkor már a lábát törtem el. aztán még mindig tartott. egy másik lábát is eltörtem. előre haladni nem tudtam a fájdalomtól. ekkor úgy döntöttem hogy megpróbálok oldalra mozogni, és sikerült is. egyre kevésbé éreztem a fájdalmat, majd láttam, hogy ezek narancssárga zebrák voltak és egész idő alatt csak oldalra kellett volna megpróbálnom mozdulni, akkor kiszabadulhattam volna.
2012. okt. 23. 09:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem kellemetlen testhelyzetben feküdhettél, az okozta a fájdalom és ez játszódott le álmodban is.
2012. okt. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
rögtön ez után felébredtem, és akkor nem éreztem fájdalmat
2012. okt. 23. 10:24
 3/15 anonim válasza:
MÍÍÍÍÍÍÍÍ?????
2012. okt. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nm kell minden hülye álomban a jelentést keresni.
2012. okt. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Azt, hogy holnap elfogsz ütni egy kocsit, mikor mész át a zebrán.
2012. okt. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Gyözikével fogsz találkozni a buszon és ellopja a pénztárcád.
2012. okt. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Több szabad levegőn töltött idő, kevesebb Tv és Jumanji.
2012. okt. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mostanság bele szeretnél vágni valamibe, de kétségeid vannak a kimenetellel kapcsolatban.

Mostanság ki vagy merülve szellemileg, sokat aggodalmaskodsz, és kicsit pihenned kéne.

Igazi harcos, határozott típus vagy, ahogy érzem.


Van egy férfi aki folyton gondolataidban van, és nagyon vágyódsz utána. De ő valamiért nem vesz észre téged úgy, ahogyan szeretnéd, és te se mersz kezdeményezni igazán.


Ezt te is tudod, hogy el kéne engedned őt, mégsem teszed, miért? :)


Üdv. Laci

2012. okt. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Megcsal az állatkerti gondozóként dolgozó barátod és ezt a tudatalattid érzékeli, így dolgozza fel a fájdalmadat.
2012. okt. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Lemaradt a szignó....


Üdvözlettel: László jósnő

2012. okt. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!