Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehet hogy egy elefánt szellem...

Lehet hogy egy elefánt szelleme van a hátamon?

Figyelt kérdés
Már egy ideje örökké elefánt trombitálást hallok, tudjátok mikor az elefánt szól. Rajtam kívül senki nem hallja, és nem olyan mintha külsőleg jönne, hanem vhogy a fejemben hallom. És akkor pár napja olvastam hogy a szellemek ráülhetnek az ember hátára. Lehet hogy egy elefánt szellem ráült az enyimére??Nem tudom hogy halt e meg mostanában elefánt az állatkertben vagy ilyesmi. Szóval hogy tudom elűzni rólam hogy nyugodjon békébe? Normális válaszokat kérek! Szeptikusok kíméljenek.
2012. szept. 28. 17:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy elefánt ráülne a hátadra azonnal meghalnál.
2012. szept. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen tudom, de ez csak a lelke, és azóta kicsit fáj is a hátam!!
2012. szept. 28. 17:49
 3/15 anonim ***** válasza:
Ezt az alapötletet már én is felhasználtam, de elismerem, az elefánt jót csavar rajta :D
2012. szept. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Velem is valami hasonló történt az egyik nap.

Épp a vonaton utaztam, teljes nyugalomban. Egyszer csak azonban valami nagyon furcsa dolog történt. Azon a félreismerhetetlen hangon azt hallom teljesen tisztán, hogy EXTERMINATE! Körülnéztem mert azt hittem hogy valami DW fannak ez a csengőhang a mobilján. Nem láttam senkinél telefont és szerintem más nem is hallotta, ezért úgy gondoltam csak képzeltem. Aztán később amikor már leszálltam a vonatról akkor megint hallottam ezt a dalek hangot, amint mondja EXTERMINATE, EXTERMINATE. Később újra hallottam ezt a hangot de akkor már mintha valamit akarna mondani is, de sajnos a külső zajoktól nem értettem, hogy mit. Lehet hogy valamit akart üzenni. Azóta nem hallottam többször.

Ezt nem kitaláltam, tényleg megtörtént.

2012. szept. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

"Szeptikusok kíméljenek."


Szeptikus max. a kórházban van!


SZEPTIKUSOK!!!! Istenem!!!!! :))))))))))))))))))))))))

2012. szept. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

ma 18:12: Hihetö... :D


Szerintem te magad vagy a Dalek.

2012. szept. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg egy gorilla lelke költözött az ágyam alá. Utánajártam, a napokban néhány gorilla meghalt meg Afrikában egy erdőirtás miatt.


Nem tudom, mihez kezdek majd, ha a hátamra akar ülni... Nagyon tanácstalan vagyok.


Csak olyan válaszokat várok, akik szerint nem vagyok hülye, akik szerint a gorilla lelke valóban ráülhet a hátamra. Szeptikusok kíméljenek! ;)

2012. szept. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Előző: azonnal el kell hagynod a házat, amilyen gyorsan csak lehet! A gorillalelkek nem fognak nyugodni, addig, amíg a hátadra nem ülnek! És ha rád ülnek akkor... :/
2012. szept. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

7 Nem te vagy a kérdező.Hehehe.


Az én hátamon meg egy bálna lelke fekszik.A nagy fehéré,akit üldözött a mittomén milyen kapitány.Folyton bálnahangokat ad ki,tök idegesítő.

2012. szept. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

I'm not a dalek! I'm a human!


Na jó, ezt nem hagyhattam ki. :D

2012. szept. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!