Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elég durva volt, mit jelenthet?

Elég durva volt, mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy egy rövid, szőke hajú orosz nő elrabolt engem, és még pár embert. Egy futurisztikus épületbe vitt, minden fehér volt. Fogalmunk sem volt miért minket rabolt el, és hogy mit akar, mert csak átlagemberek vagyunk. Valahogy ott volt egy rakat cuccunk, bőröndök, minden. Aztán valahogy sikerült volna megszöknünk, a cuccokat kivittük az ajtóhoz, de valahogy lebuktunk és visszazárt minket. Aztán hívtam a rendőrséget hogy jöjjön oda, de az utcát sem tudtam, és azt éreztem, hogy ide hiába hívom a rendőrséget. Utána felébredtem, de mikor visszaaludtam tovább álmodtam. Mindig megpróbáltunk megszökni, sokszor ki is jutottunk, de valahogy mindig megtalált, és visszakerültünk. Többször is felébredtem az éjszaka, de mindig továbbálmodtam. Akkor lett vége az álmomnak, mikor itthon verekedtünk. Elég durva, nyomasztó volt, és valóságos, és nem nézek ilyen filmeket, ezért is nemtudom mi a jelentősége..ja, és mostanában sűrűn álmodok oroszokkal:O

2012. okt. 27. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Az előző életeddel kapcsolatos. Nem volt ott a fehér hajú lány és egy pap is?
2012. okt. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nanemár:DDDD
2012. okt. 27. 11:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ezt komolyan mondtam. Olvasd el ezt a kettőt és hasonlítsd össze a te álmoddal/előző életeddel.

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__reinkarnacio-es-karm..

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__reinkarnacio-es-karm..

2012. okt. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
áhá, szóval azt akarod mondani, hogy előző életembe valami közöm volt az oroszokhoz?:D
2012. okt. 27. 13:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen. Mi másért álmodhattad volna?
2012. okt. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
talán mert tele van az agyam mindenféle hülye gondolattal, és a tudatalattim így próbálja feldolgozni?:D
2012. okt. 27. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!