Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez, mi az...

Mit jelenthet ez, mi az összefüggés?

Figyelt kérdés

Franciaágy nagyságú ágyam van, és általában a közepén alszok. Álmomban mindig össze-vissza forgok, így előfordul, hogy a párna átkerül az ágy (ha szemből és a végénél állva nézzük) jobb oldalára. Amikor ezen oldalán alszok, rémálmaim vannak. Mitől lehet ez? Középen illetve a bal oldalán soha, csak itt. Lehet valami összefüggés az álmokkal és azzal, hogy melyik oldalán alszunk?

Ebben a dalban 0:15-kor énekel a jobb oldalról.

http://www.youtube.com/watch?v=7oBU7d5oenQ

Szerintetek mi lehet ez az egész?:/ De csak az én szobámban, ezen az ágyon...

15L



2012. okt. 29. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet, hogy tudatodon kívül nem érzed jól magad a jobb oldali részen, szerintem ezért.
2012. okt. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszii. Bár ha valaki mellett megyek, mindig én vagyok a jobb oldalon, a padban is ott szeretek ülni, jobb kezes vagyok, sőt még a jobb szemem is jobb, mint a bal, tehát ez csak az alvásnál következik így be.
2012. okt. 29. 15:20
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem a dalban az annyit jelent, mintha magyarban azt mondanád, hogy jobb lábbal keltem :)
2012. okt. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az igaz. :)
2012. okt. 29. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!