Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éjszaka a pizsamanadrágomon...

Éjszaka a pizsamanadrágomon kisebb nedves foltot fedeztem fel. A "kifolyásra" nem ébredtem fel, azóta sincsenek fájásaim, és több nem is szivárgott. Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 09:58
 1/2 A kérdező kommentje:
35+2 hetes vagyok
2010. dec. 15. 10:00
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a babád megrúgta, megütötte a hólyagodat és ez okozta a "kifolyás"-t. Ez így az utolsó hetekben bizony megesik. A babád már nagy, a belső szerveidnek egyre kisebb a helye, a hólyag meg elég érzékeny. Szóval, ha csupán egyszeri eset, azóta sincsenek keményedések, fájások, akkor ne nyugtalankodj, csak kicsit jobban figyeld magad. Sok kismama az utolsó hetekben eleve vizelettartási problémákkal küzd még nappal is, éjjel meg eleve lazábbak az izmok, nincs tudatos kontroll, főleg, ha mélyebben alszol (néha a kimerültségtől).
2010. dec. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!