Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nemrég elhunyt egy közeli...

Nemrég elhunyt egy közeli hozzátartozóm, sokáig betegeskedett, rákos volt. A többi lent?

Figyelt kérdés
A halála előtti hetekben elmesélte egy álmát, ami elmondása szerint nem is biztos, hogy álom volt, mert majdhogynem ébren volt.Arról szólt,hogy két,nagyon vékony,fekete színű csontvázra emlékeztető alak odament hozzá,nézegették,forgatták,mint amikor az ember bemegy a boltba,és alaposan megnézi, az épp megvásárlásra szánt dolgot.A legrémisztőbb az volt,hogy talán nem is álmodott,elmondása szerint még ébren volt.Ez felvetette bennem a kérdést,mi van ha ezek a "lények" jönnek el az emberért,halálakor,ez nem épp bíztató...mindíg szerettem volna tudni,hogy a szeretteim jó helyre kerülnek haláluk után,és ez a dolog nem hagy nyugodni..vélemények?
2012. nov. 3. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
előfordúl az ilyen, ez alvási paralízis, az illető ébren van, de a teste alszik, így a szemén kívül mást nem tud mozgatni, ilyenkor az ember fél és gyakran halucinál fekete alakokról amik őket figyelik
2012. nov. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Őszintén remélem,hogy csak hallucináció volt...
2012. nov. 3. 21:36
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha érdekel a téma ajánlom a Bardo tödolt, talán a legalaposabban járja körül a halál témáját vagy a pert em herut.

De a halál mint olyan egyéni dolog lehet hogy a hozzátartozód ezt látta valóban a halál pillanatában is.De minden halál "tapasztalás" teljesen más.

2012. nov. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nyugi csak halucináció, velem is előfordúlt már, láttam egy homályos alakot és a kezét emelte felém mintha meg akarna pofozni, aztán magamra huztam a takarót, aztán meg eltűnt
2012. nov. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,utána nézek..
2012. nov. 3. 21:41
 6/8 anonim ***** válasza:

a morfiumtól lehet érdekeseket halózni

több ismerősöm halt meg rákban,szinte mindegyik "látott" valami nem odaillőt (fekete kutya, fura alak stb.)

aki közel jár a halálhoz az meg fél, naná, teljesen természetes reakció hogy az agy álmunkban kivetíti a félelmeinket, tejtett dolgokat

az alvási paralízis is valós, átéltem egyszer, elég ijesztő de egy idő után újra tud az ember mozogni.

szóval, ne aggódj

2012. nov. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Napkiraly ***** válasza:
Aki fél lábbal "odaát" van szokott látni ilyesmit. Amíg nem bizonyosodtam meg isten létezéséről (vallástól függetlenü) én is féltem ezektől. Mióta (én csak az általam látott és tapasztalt dolgokban hiszek) tudom, hogy isten van és mit vár el tőlem,nem félek a tülvilági entetiásoktól.
2012. nov. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha attól félsz, hogy a szeretted a pokolra jutott, imádkozz érte. Állítólag segít.
2012. nov. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!