Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan azt almodom, hogy a baratom elhagy, annyira intenzivek az almok, hogy ejjel megebredek es remegek, kb 10 perc mulva magamhoz terek es eszlelem, hogy csak alom volt, de mi van ha van valami jelentosege az almoknak?

Figyelt kérdés
2009. szept. 10. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért álmodod ezt, mert nagyon félsz attól, hogy elhagy.
2009. szept. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ez tényleg így van, ahogy az előző válaszoló írta!

Én is mindig így álmodok a barátommal, néha még könnyes is volt a szemem, mikor felébredtem:)

Tényleg attól van, hogy ettől félsz, nyugodj meg és hátha akkor elmúlnak ezek az álmok:)

Hozzáteszem, már majdnem 4 éve együtt vagyunk és és ezek az álmok nekem 1 éves kapcsolatunkkor jöttek elő:)

2009. szept. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előző kettövel, az álmok földolgozzák azt amire erösen gondolsz és "kép" formájában levetitik neked, Nyugodj meg nincs semmi baj!
2009. szept. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!