Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Sötét folyosók. Mit jelenthet?

Sötét folyosók. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Este korán elaludtam (talán 20:30 felé). Azt álmodtam, hogy egy sötét, ijesztő folyosón sétálok (ha egyáltalán én voltam az), és annak a végében van egy ajtó. Megpróbáltam kinyitni, de nem sikerült. Arra jött egy 'manó', vagy valami olyasmi, és kihúzott a zsebéből egy csavarkulcsot, és leszedte nekem az ajtót. Furcsa volt. Aztán lenéztem. Láttam, hogy egy hatalmas csigalépcső. Le akartam menni, de megcsúsztam. Egy pincébe kerültem. Ott ült egy férfi, egy nagy kabátban, és a falat nézte. Ekkor jött egy kígyó, és megharapta a lábán a fickót, de én nem tudtam segíteni. Az megfordult, és megmart.


Arra keltem fel, hogy leestem az ágyról, és egy vérző seb van a sípcsontomon. :/

Miért álmodtam ezt?



#kígyó #férfi #seb #marás #manó #sötét folyosó
2012. nov. 23. 14:11
 1/5 A kérdező kommentje:
*Láttam, hogy egy hatalmas csigalépcső van ott.*
2012. nov. 23. 14:13
 2/5 anonim ***** válasza:

Akkor keltél fel, amikor leestél, vagy akkor már a földön voltál?

Csak mert én arra gondoltam, hogy lehet, hogy alvás közben valahogy leestél és valamiért nem ébredtél fel, a sípcsontod pedig felsértetted az esés közben. És eközben (ennek feldolgozására) álmodtad ezt.

2012. nov. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"a sípcsontod pedig felsértetted az esés közben" Húú, ezt nagyon hülyén írtam xD a sípcsontod nem tudod felsérteni xD Na, de érted, mire gondolok.
2012. nov. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én is rosszul írtam, mert a földön voltam, nem is éreztem, hogy leestem.

Amúgy lehet, hogy azért éreztem a megcsúszós dolgot XD

2012. nov. 23. 15:05
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Mi a rosseb sértette volna fel a lábát az ágya környékén?

Érdekes álom,lehet, hogy szimbolikus, de még el kell gondolkoznom rajta, mit jelenthet, viszont lehet valami más is...

Volt nekem is hasonló:Egyszer álmomban egy férfi megvágott egy karddal, a derekamon.Álmomból ébredve is éreztem a fájdalmat és egy piros csík húzódott azon a helyen , ahol álmomban megvágott, olyasmi volt, mint egy karcolás és látszott, hogy frissen került oda.Semmi nem volt az ágyamban, ami megkarcolhatott.Igencsak elcsodálkoztam az eseten!Hozzátenném érdekességként, hogy az álombeli fiú valós személy volt, egy ismerősöm és az álom után nem sokkal csúnyán megsértett, összevesztünk.Talán ezt mutatta előre a különös álom, ilyen bizar formában.

2012. nov. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!