Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom már harmadik...

Miért álmodom már harmadik napja ezt?

Figyelt kérdés
Három napja ugyan azt álmodom. Megyek a legjobb barátnőmmel és egy vörös hajú fiúval(nincs ilyen kinézetű ismerősöm, csak az álmomban látom) az erdőben. Beszélgetünk, hülyülünk és tökre jól elvagyunk, aztán egyszer csak hirtelen sötét lesz az ég, egy nagyon rossz érzés fog el és csak menekülök az erdőből, de mintha végtelen lenne, de aztán csak egyszer felébredek. Amikor újra álmodtam ezt, az álomban nem emlékeztem, hogy ez egyszer már megtörtént. Miért álmodom harmad napja ugyanazt?

2012. aug. 7. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Nem lehet, hogy vörösbort ittál elalvás előtt?(ha valaki közvetlenül elalvás előtt eszik, vagy iszik, könnyen rémálmai lehetnek és a vörösbor színét összekapcsolhattad a veled lévő emberekkel)
2012. aug. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ettem, nem ittam közvetlenül előtte, főleg nem mind a három nap.
2012. aug. 7. 22:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Elsö, ez mekkora baromság már. Az étel nem befolyásolja az álmokat, ez csak egy tévhit amit elterjesztettek.


Az meg föleg röhej, hogy szerinted a vörösbortól álmodik a kérdezö vörös hajról =D

2012. aug. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jólvanmá:), erre nem lehet normális választ adni.

Ennyi erővel azt is mondhatnám, hogy a Kommunizmus áldozata lesz.XD

2012. aug. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A Vörös haj inkább volt narancssárgás, mint vörös.
2012. aug. 8. 01:12
 6/7 A kérdező kommentje:
Érkezhetne már egy normális válasz.
2012. aug. 8. 08:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha már sokadjára álmodsz valamit rövid időn belül az összefüggésben áll azzal,amit egész nap csinálsz.Valószinüleg vagy azért mert mostanában monoton életet élsz és nincs izgalom vagy azért mert nemtudtál feldolgozni valamit már egy ideje és ezért többször is meg kell emésztened.
2012. aug. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!