Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ennek a vonatos álomnak mi...

Ennek a vonatos álomnak mi lehet az üzenete?

Figyelt kérdés
Tegnap volt egy érdekes álmom. Egy barátnőmmel voltunk egy hatalmas vasútállomáson,amikor összefutottunk egy számomra teljesen ismeretlen szerelmes párba,akikről kiderült,hogy a barátnőm volt osztálytársai. Nem tudom miért,de jobbnak láttuk elbújni előlük. Felszálltunk egy vonatra,ami pár pércen belül elindult. A szerelvény Budapestre ment,fényes nappal,éppen ezért furcsálltuk,hogy rajtunk kívül csak a kalauz utazott. A kalauz egy olyan lány volt,akit csak látásból ismerek,de tudom,hogy egy érdeklődési körünk van. Egyébként egész éjszaka vonatokkal álmodtam,csak erre az egyre emlékszem. Szerintetek ez mit jelenthet?
2012. nov. 24. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem: az elet egy utazas, ezt jelkepezi a vonatozas, az van benne, hogy honnan merre tartassz. Miert menekülsz, bujsz el? Vagy a szerelem elöl, vagy a baratnöd kapcsolatai elöl, ezeket nem erzed magahoz közelallonak?

A kalauz, vagyis aki kiseri az utadat, hasonlo erdeklödesü, tehat hasonlo erdeklödesüek között latod a jövödet, erre szandekozol tartani. Kevesen voltatok, tehat ugy erzed, kevesek ereznek igy, keveseknek ugyanaz az erdeklödese, jelleme, mint a tied. De megsem vagy egyedül, mert T/1-ben irod (mi).

2012. nov. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,van benne valami! :) Egyébként még az is furcsa volt,hogy volt az állomáson egy csomó ember,akik megkérdezték telefonon valakitől,hogy hová menjenek. Nekünk is azt mondták a szüleink,hogy menjünk Egerbe (indokot nem adtak),és eléggé akarták ezt az egri utat,aztán amikor megtudták,hogy Pestre megyünk,valahogy mintha örültek volna neki,hogy Bpre megyünk
2012. nov. 24. 13:07
 3/3 anonim ***** válasza:

"megkérdezték telefonon valakitől,hogy hová menjenek"

Ugy latod magad körül, hogy az embereknek, ismeröseidnek nem nagyon vannak celjaik, inkabb masokat kerdeznek, hova menjenek. Talan ezt jelenti. (?)


Neked/nektek is mondjak a szüleid, milyen ut lenne a legjobb (tovabbtanulasban, szakmavalasztasban, parvalasztasban...stb, tehat abban, ami aktualis). Indokot nem adnak - ugy erzed, a javaslatukat, nezöpontukrol keveset beszelnek, nem indokoljak. De megsem irjak elö szigoruan, hogy ugy kell döntened, ahogy ök akarjak, igy a mas döntesednek is örülnek.


Ezek is szerintem. Szivesen.

2012. nov. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!