Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ti is másképpen gondolkodtok...

Ti is másképpen gondolkodtok álmotokban?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt mind a logikai összefüggéseket, mind az erkölcsi normákat.

Pár napja álmomban lelkesen meséltem egy barátnőmnek, hogy a pasim milyen szerencsés, hogy ilyen nője van, mint én, mert amióta vele vagyok, csak egy másik emberrel feküdtem le, és az is az exem, az meg ugye nem számít (!!). Ébredés után nem kicsit voltam megdöbbenve magamon. A páromat szeretem, tisztelem és kívánom, és sem őt, sem egy elődjét sem csaltam meg soha. (pláne expasival nem jutna eszembe.)

Nektek is csinál ilyen furcsa dolgokat az agyatok, vagy forduljak pszichomókushoz?? :S


2012. nov. 26. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Én álmomban úgy gondolkodok, mint Columbo.
2012. nov. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mint szerintem mindenki. :)

Álmodás közben az agy nem gondolkodik racionálisan (nincs is rá szükség).

2012. nov. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2., köszi, picit megnyugtattál :)
2012. nov. 26. 10:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az álmokban nem a racionalitás dominál, hanem a spontán asszociációk, a szorongások, frusztrációk, érzések. Szerintem épp azért álmodtad ezt, mert a valóságban elnyomod az ilyen gondolatokat, álomban viszont megszűnik ez a kontroll.

Aggódnod tutira nem kell, ezzel mindenki így van. :)

2012. nov. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ok, köszönöm! :)
2012. nov. 27. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!