Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtatok már olyat, hogy...

Álmodtatok már olyat, hogy nagyon nevettek álmotokban?

Figyelt kérdés
Én most éjszaka 2 egymás utáni álomban is nagyon nagyon nevettem. Olyan jó érzés. Mindkétszer társaságban voltam :-).
2012. aug. 10. 16:22
 1/5 Filinger Artemisz ***** válasza:
én is álmodtam már ilyet.
2012. aug. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen volt már ilyen. :D Sőt már mást is csináltam álmomban, de nem ez volt a kérdés :D
2012. aug. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, olyan is volt, többször, hogy felnevettem magam álmomból! :)) Persze ébren csak mosolyogtam rajta: mi volt ezen annyira nevetnivaló, hogy felébresszen az álmomból? :))
2012. aug. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Már nem emlékszem mit álmodtam, de párom reggel megkérdezte, min kacarásztam olyan jóízűt alvás közben. Fogalmam se volt, nem maradt meg az álmomból semmi.

Viszont máskor is volt már ilyen, hogy nevettem, míg aludtam, de semmi viccesre nem emlékszem sajnos. Sőt, volt hogy kifejezetten kellemetlen dologról álmodtam. Bár egy éjszaka alatt több álomkép is lehetséges és lehet hogy pont a viccesre nem emlékeztem akkor se. :(

2012. aug. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, álmodtam, és a nővérem mesélte, hogy tényleg nevettem. :D

Mondjuk nálam nem meglepő... sokat beszélek és járkálok álmomban :S

16L

2013. jan. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!