Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Benn vagyok a szülőszobában, édesanyám ott van mellettem, orvosok minden, ahogy általában leszokott folyni egy szülés. Mikor meglett a kisbaba, én rápillantok, majd hirtelen megáll a szívem. Édesanyámat kiküldik, és megpróbálnak újraéleszteni.

Itt megszakad a történet. Hetek óta álmodok erről.


2012. nov. 27. 21:49
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Megnézem az álmoskönyvemben, hogy mi mit jelent. Nem biztos, hogy tényleg az lesz, amit a könyv ír, de azt majd meglátjuk. Az van benne, hogy a szülés azt jelenti, hogy lesz valami változás az életedben, és ez általában jót jelent. Az anyukánk az álmokban örömhírt hoz, tehát ez is jót jelent. A kisbaba olyasmit jelent, hogy vannak gondjaid, amiken változtatni szeretnél és keresed a kiutat. Olyan nincs benne, ami arra vonatkozik, amikor újra kell az embert éleszteni. Pedig az is fontos lehet, de sajnos elég kicsi könyv ez és nincs minden benne. De hátha már ez is valami, ami benne volt. Ennek az a lényege, hogy valami változni fog, és ez jó. Reméljük, hogy tényleg jó lesz :)

2012. nov. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!