Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mitől van? Kezdek félni!

Ez mitől van? Kezdek félni!

Figyelt kérdés
Mostanában mikor alszok, és megébredek, abban a pillanatban ahogy végetér az álom és magamhoz térek, egy nagyon hangos pukkanó hangot hallok és ettől úgy megijedek alig bírok utána elaludni. Nem hiszem hogy alvásparalízis mert tudok mozogni meg minden, csak egy (bocs hogy csúnyát írok) k*va hangos pukkanást hallok. Olyan mint amikor egy feszülésig fújt lufit kidurrantanak. Valami ötlet hogy mitől van ez?
2012. dec. 6. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
mostanában? Hány ilyen eset volt?
2012. dec. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rózsaszín álmaid pukkannak szét olyankor.
2012. dec. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az ásványvizes palack mikor pattan, az is durva
2012. dec. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
kevesebb babot egyél vacsorára
2012. dec. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Valami kézzel fogható oka csak van.Ha semmi olyan dolog nincs a szobádban vagy a házban ami pukkanna,akkor vagy félálmodban hallod vagy paranormális aktivitás.
2012. dec. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki hisz a paranormális dolgokban, emelje fel a kezem!
2012. dec. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
régen én is sokszor ébredtem ilyen hangos zajokra, amiket igazából álmodtam, persze mivel kifelé mentem az álomból sokkal életszerűbb volt
2012. dec. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Eddig kétszer volt ilyen, de egymás után 3 nap külömbséggel. Elôször nagyon megijedtem, de a másodiknál már nem annyira. Az is fura (legalább is nekem) hogy apámnak is volt ilyen. A koromat a kérdésben elfelejtettem leírni, szóval itt van: 12/F. És bocs az esetleges helyesírási hibákért de telóról vagyok.
2012. dec. 6. 23:58
 9/10 anonim ***** válasza:
ne parázz, ez rengeteg emberrel megesik, nekem is volt ilyen. Semmi bajod nem lesz tőle.
2012. dec. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem csak azt szeretném tudni, hogy mitől van ez?
2012. dec. 7. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!