Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ez? Kezdek egyre...

Mi lehet ez? Kezdek egyre jobban félni. :S

Figyelt kérdés
Minden éjszaka arra ébredek hogy hogy valaki az előszobában járkál, majd bemegy a fürdőbe és a csapot megnyitja, majd elzárja. Ezután szoktam inkább megijedni 1-2 perccel később a mellettem lévő függöny magától felemelkedik és 90 fokos szögbe áll fél percig mintha valaki nyújtaná. (semmi szellő nem érhette ablakok csukva és huzat sincs és nagyon lassan emelkedik). Értelmes válaszokat kérek, lehetőleg olyantól akinek volt már valamilyen élménye szellemmel, vagy ért az egész dologhoz valamit.
2011. dec. 7. 23:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
parás vagy
2011. dec. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
56%
poltergeist
2011. dec. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
valakit hívj el magadhoz, hogy aludjon ott, és ha megint jön az esemény, akkor villany fel, be a fürdőszobába. Próbáljátok leleplezni a jelenséget. Ketten erősebbek vagytok
2011. dec. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 tetris ***** válasza:
Az esetleg nem lehet, hogy csak azt álmodod, hogy felébredtél?
2011. dec. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%

Esetleg keress fel egy médiumot. Nekem közeli ismerősömmel történt hasonló eset. Róla tudni kell, hogy egyáltalán nem parás, és nem hisz az ilyenfajta természetfeletti dolgokban. Egyszer elköltözött egy régi ház egyik lakásába. Pontosan nem tudom, milyen dolgok történtek, de az egyikre határozottan emlékszem: ahogy ült a nappalijában, egyszercsak a távirányító felemelkedett az asztalról és nekivágódott a kanapé támlájának. Azt mesélte, annyira megijedt, hogy ahogy volt, alsónadrágban rohant az autóhoz és meg sem állt egy ismerőséig. És tényleg egy nem ijedős, szkeptikus, felnőtt férfiről beszélünk!

Ezután keresett fel egy médiumot. Ki is jöttek hozzá, és megtudta, hogy a háza dugig volt szellemekkel. Sikerült őket elküldeni, de kérték, hogy mindig égessen gyertyát a lakásban.

Ha folytatódnak a dolgok és zavar, szerintem keress fel te is szakembert! Jobb, mint naponta félni!

2011. dec. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
82%

Gyertya!!!

Barmilyen jo. Ejszakara foleg teamecsest ajanlok, ami legalabb 10 oran at eg es magas falu poharban egesd, mehogy felgyulladjon valami a kozeleben.

A gyertya langjatol a negativ szellemek felnek.

2011. dec. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ez rémisztő. Igazuk van az előttem szólóknak: keress fel egy szakembert,lehetőleg olyat,aki ért is hozzá. Ezen a téren is vannak kóklerek. Addig meg marad a gyertya,de azzal is bánj nagyon elővigyázatosan,nehogy baj legyen.
2011. dec. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
tetris: nem csak álmodtam
2011. dec. 8. 07:10
 9/19 A kérdező kommentje:
mert utána kimentem inni és reggel még ott volt a pohár amiböl ittam, szóval nem álom volt
2011. dec. 8. 07:11
 10/19 anonim ***** válasza:
36%
Alva járó vagy. És az halucinálod, hogy még az ágyban vagy. Olvastam amúgy olyan történetről, hogy egy pasi 3 évig lakott a szekrényben, úgy, hogy akik beköltöztek a házba nem tudtak róla. Csak 3 év után!
2011. dec. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!