Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet az? Kezdek kicsit félni

Mi lehet az? Kezdek kicsit félni

Figyelt kérdés
Eléggé recseg nálunk a padló amikor járkálunk rajta, de csak akkor. Legalábbis nappal. Éjjel ugyanúgy recseg hiába nem járkálunk rajta és a szék is nyikorog, pedig tudom, hogy senki sem lehet ott, mivel ketten lakunk a házban és mind a ketten az ágyban vagyunk. Van egy műanyag edényünk, amit akárhova teszek, sose ott van ahova raktam, hanem a földön van. Gondoltam rá hogy csak leesik, de olyan helyre rakom ahonnan nem eshet le (polc közepén, messze az összes szélétől), meg előtte vannak cuccok amik felfoghatnák, de azok a helyükön vannak.
2012. aug. 28. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
ez csak loú lehet!veccőzd meg!
2012. aug. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Számtalanszor el lett mondva, hogy HŐTÁGULÁS! Ha recseg a padló, meg a bútorok, hőtágulás okozza! Ha recseg mikor jász rajta, azért van, mert megterheled a súlyoddal.

Az edény is csak leesik, ennyi. Hiába rakom például az asztal közepére is a cuccaimat, néha leesnek.

2012. aug. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
a recsegve fingó kecs szelleme lehet ez
2012. aug. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy a másik ember, akivel laksz, titokba lerakja a földre, amikor nem látod? csak szivatásból csinálja?
2012. aug. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést kérek. Soha nem állt szándékomban megijeszteni téged, mostantól próbálok jobban odafigyelni. Ami az edényt illeti, sajnos nekem szükségem van rá, de mostantól igyekszem visszarakni a helyére ahol találom. Az eddigi kellemetlenségekért, kérlek bocsáss meg.
2012. aug. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 chrishu ***** válasza:
Áh ez csak a loú volt! Gyakorolja a láthatatlanságot, hogy megküzdjön a reptoidokkal decemberben!
2012. aug. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Erre 3 magyarázat van:


1.: Csak is a LAKÓTÁRS lehetett.... A recsegés a padlóból jött?? Ugyanmáár... A csilisbab távozáskor!! A műanyag edény meg azért esik le egyfolytába, mert a lakótársad leteszi....


2.: Loú, szóval veccőznöd kell...


3.: (ami a leg valószínűbb) Hőtágulás.

2012. aug. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kuroyuki Hime ***** válasza:

Ha rám hallgatsz, akkor szerintem egy kopogószellem... járjál, lelök dolgokat, hogy felhívja magára a figyelmedet...

Vagy hogy félelmet keltsen benned...

Ha elkezdesz tőle félni, akkor a jelenléte felerősödik...tehát ajánlom, hogy tegyetek keresztet a falra, vagy nlha mondj el egy imát... és ne figyeljetek oda a szellemre...

Ha fekvő helyzetben vagy nem tud bántani elméletben...bár amúgy sem tud, ha nem nagyon gonosz...

Ne légy ideges...csak nyugodtan és határozottan állj hozzá, ne ess pánikba, mert rossz vége lehet...

Amúgy, ha többet akarsz megtudni a kopogószellemekről, akkor keresd másik nevén: poltergeist.

2012. aug. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!