Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mással is volt már ilyen?...

Mással is volt már ilyen? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Én amikor azt álmodom, hogy szerelmes vagyok valakibe (legyen akár átlag ember, színész/énekes, kitalált karakter) miután felkelek, minimum 1 napig igazából is úgy érzem, hogy szeretem, és hiányzik. Legszívesebben megölelném. Még akkor is, ha igaziból még csak nem is tetszik az a személy. (Olyan még nem volt, hogy kifejezetten utálnám)

Ez csak nálam van így, vagy mással is?



2012. dec. 25. 23:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Régen velem is volt ilyen :) Még nagyon régen jártam edzésre, ahol volt egy lány, akivel egy suliba jártunk. Sose beszéltünk, kétszer edzettünk együtt, aztán rá 4 évre, vele álmodtam, de semmi szexuális jellegűt, majd felkeltem és puff, bele voltam esve. Ez kb 4 hónapig tartott.
2012. dec. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Akkor jó :D

Egyébként hány éves vagy? Majd, akik még válaszolnak, azoktól is kérem, hogy írjanak kort és nemet! :) Az a géz, hogy én csak 14 vagyok xd (lány)

2012. dec. 25. 23:38
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát én most 18 vagyok, a lányt még kb 9 évesen láttam először, és kb 14 lehettem, mikor ezt álmodtam
2012. dec. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Velem is ez van. Mert álmunkban átélünk velük romantikus élményeket, kötődni kezdünk. Fura dolog ez.
2012. dec. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Lemaradt, 24/L
2012. dec. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én két héttel elzelőtt álmodtam egy teljesen ismeretlen szőke lánnyal Olaszországban és én még kb 2 órán keresztül éreztem úgy mintha igazán szeretném.fura volt.

f/17

2012. dec. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én most a Barátok közt Ádámjáról álmodtam :D xdd
2012. dec. 26. 01:38
 8/14 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Tegnap olvastam a kérdésedet, de nem igazán volt tapasztalatom a témában, így hamar továbbléptem rajta. Ezek után éjszaka rendkívűl különös álmom volt. Eleinte minden normális volt, nem is volt álomba illő a kezdés: a szobámban ültem, a barátaimmal beszélgettem, elköszöntünk, egyedül maradtam. Itt azonban minden racionalitásnak vége szakadt, káosz vette át az uralmat az álmom felett: a gyakorikérdések weboldalának szíeiben pompázó kékes-zöldes maszlag kezdett el folydogálni a kulcslyukon keresztül. Valamíért úgy éreztem, szükségem van a trutyira, így kinyitottam az ajtót. Nagy meglepetésemre rengetegen álltak az ajtó előtt, mindenkit elborított a kék folyadék. Itt egy része az álmomnak kimaradt, a következő emlékem az, hogy donald kacsával szerelmeskedünk az ágyamban. Ezután vakító fény jött be az ablakon, nem láttam semmit. Mire magamhoz tértem, egy nagyon helyes lány állt előttem, és azt bizonygatta, hogy Ő annak a bizonyos kérdésnek a feltevője. Erre a kérdésre gondolt. Kérlek, kedves Kérdező, mondd el, ki vagy, talán nem leszek többé ilyen magányos!

2012. dec. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
xdd Jézusom! xD :DD Hogy nézett ki a lány? :D
2012. dec. 27. 01:05
 10/14 anonim válasza:
Közepesen magas volt, hosszú, szőkésbarna hajjal, és barna szemei voltak. Kérlek, légy az enyém, ismeretlen szerelmem!
2012. dec. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!