Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mással is történt már hasonló?

Mással is történt már hasonló?

Figyelt kérdés
Álmomban labdába akartam rugni, mielőtt belerugtam volna a labdába felébredtem és a falba rugtam, de olyan erővel hogy roppant eggyet a nagy lábujjam, nem tört el csak fáj egy kicsit, mással is előfordúlt már ilyen? Bocs ha rossz helyre írtam
2011. márc. 6. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ha álmomban valamitől megijedek mindíg arra ébredek hogy összehúzom magam az ágyban és rángatózok..

Egyszer alvajártam is.. erről jut eszembe: nézd meg az "In My Sleep" c. filmet.

2011. márc. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem hasonló álmaim nem voltak, de remélem adhatok egy tanácsot. Valamelyik álmodról megszeretnéd tudni, hogy mit jelent, akkor írd be a Google-be, ezt: Álomfejtés
2011. márc. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Velem történt már ilyen.

Amikor álmomban megbotlottam a lépcsőn a valóságban ugrottam egyet az ágyban és felébredtem.

2011. márc. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mikor alszunk, a testünk lebénul nem tudunk mozogni, hogy a valóságban ne csinálhassuk azt amit álmunkban. (Pl. ha álmodban kiugrassz a 3-ról nem biztos, hogy a valóságban is utána akarnád csinálni...) Lehet, hogy az álom végén jártál és nem már voltál lebénulva. Mondjuk lehet, hogy hülyeséget mondok...
2011. márc. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4-es ha nem tudnál mozogni alvás közben felébrednél...Nagyon is mozgunk alvás és miközben álmodunk akkor is. Vannak alvajárók is, rémlik??? Sőt olyanok is vannak akik úgy alvajárók, hogy éjjel esznek, pedig alszanak közben.
2020. nov. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!