Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Leszbikus álom!?

Leszbikus álom!?

Figyelt kérdés

Az egyik nagyon jó barátnőmmel álmodtam az egyik éjjel. Az volt, hogy nem tudom hol voltunk, talán itthon a szobámban. Beszélgettünk, egyszer csak lefeküdtem, ő mellettem ült, majd felém hajolt, megfogta a hasam és ajkával az ajkamhoz ért gyengéden. Én értetlenül néztem és mondogattam, hogy "nem szabad". Ennek ellenére azt hiszem hagytam és kicsit mintha élveztem volna.. Több nem volt, ekkor ébredhettem fel.

Ijesztő ez az álom, egyébként nem vagyok leszbikus!!



2012. dec. 28. 18:36
1 2
 1/11 anonim válasza:
13%

Lehet, hogy a barátnőd erre gondolt és mivel jó barátnők vagytok ezért működött a gondolatátvitel...

Vagy másik lehetőség: a tudatalattid szeretné, ha ez történne...

2012. dec. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A szex az álomban nem minden esetben konkrétan azt jelenti, hogy azt szeretnéd vele csinálni, hanem nagyon szoros kapcsolatot. Biztosan nagyon jó barátnők lehettek és erős a kötődés nálatok.
2012. dec. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Így nem lehet pontos diagnózist adni. Le kéne írnod pontosan és részletesen az álmodat :P
2012. dec. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
lehetőleg legközelebb videókamerát is álmodj és ne felejtsd el bekapcsolni
2012. dec. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát, az is lehet, hogy alaptalan az álom, de azért gyakrabb, mikor van alapja a dolognak. Elég, ha egyszer eszedbe jutott esetleg a dolog vagy valamilyen szinten vonzódsz a lányokhoz is.


Amúgy nem kéne megijedni ettől :) Aranyos az ilyen álom :)

2012. dec. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt hiszem rosszul fogalmaztam. Semmilyen szexuális kapcsolat nem volt köztünk, csupán a csók, és azt élveztem valami szinten. Szóval ruha is volt rajtunk..
2012. dec. 28. 20:38
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló álmom, úgy jöttem rá... De ez nem feltétlenül jelenti, hogy leszbikus vagy.
2012. dec. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nem feltétlenül jelenti azt, hogy hozzá vonzódsz, lehet, hogy maga a szex hiányzik, és ezt az álmodban egy olyan személyhez kapcsoltad akihez közel állsz/megbízol benne.Nem is biztos, hogy egyáltalán jelent valamit.Ha azt hiszed ez durva, nekem férfi létemre is volt leszbi álmom(én voltam az egyik lány!). Pedig egyébként irtó ritkán álmodok, és akkor is csak teljesen általános dolgokat...
2012. dec. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én azt is álmodtam anno, h egy T-rex üldöz, akkor ezekszerint a T-rex-ek nem szeretnek engem? :(
2012. dec. 29. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
8-as: Minden nap álmodsz, nem is kevésszer. Max nem emlékszel rá.
2012. dec. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!