Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van itt olyan akivel szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akivel szakított a párja és utána összejöttek újra?

Figyelt kérdés
6évig voltunk együtt már lassan 1 hete szakított velem! Egyszerűen nem tudom feldolgozni mai napig nagyon szeretem és csak is ő kell senki más! Bármit megadnék csak, hogy újra velem lehessen.

2012. dec. 24. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért szakított? Tegyél ellene. Beszéld meg vele, mi az ami nem tetszett neki, és tegyél ellene.
2012. dec. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3 évig voltunk együtt majd szétmentünk, majd volt nekem 2 kapcsolatom is olyan 1-1,5 évig tartottak, majd neki is volt közben 1 ha jól tudom.

Majd egyikünknek sem lett.


majd összejöttünk dumálni meg inni azt este az ágyban kötöttünk ki, de jelenleg csak úgy heti 1x beszélünk és heti 1x szexelünk.

Szóval csak ilyen alkalmiba vagyunk ameddig nincs jobb.

2012. dec. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt mondta nem úgy szeret mint mint amit én megérdemelnék:/ Pedig látom h őt is megviseli ez az egész sírt is meg ki van! Csak megjelent egy másik lány nemrég aki nagyon befolyásolja és nem olyan mint eddig volt még a legjobb barátjai is észre vették :/ Nem tudom mit tudnék tenni :/ Tudom,hogy szeret csak félek mire erre rájön már késő lesz :/
2012. dec. 24. 13:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmit!

A nagy része melléduma és színjáték.

Ha téged szeretne akkor veled lenne.

Ennyire nem lehet befolyásolni valakit, max ha odabilincseli az ágyhoz.


Az exed azt a lányt választotta nem téged, ennyi pont!

2012. dec. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!