Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinél volt már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinél volt már úgy, hogy szakított a párjával aztán újra összejöttek? Mennyi ideig voltatok együtt és meddig külön? És utána meddig voltatok együtt? Megérte?

Figyelt kérdés

Olyanok érdekelnének,hogy aki a szakítást kezdeményezte mennyi idő után gondolta meg magát és miért,mi volt az ok amiért akkor véget vetett a kapcsolatnak, ilyenek..

Köszönöm mindenkinek aki válaszol. Kort is írnátok és nemet is.



2012. nov. 13. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első pasim volt akivel 2 hónapig együtt voltunk aztán hirtelen szakított velem, nagyon megalázó helyzetben. 4-5 hónap múlva rám írt hogy szeret és megváltozott és újra összejöttünk, azóta 1 éve vagyunk elválaszthatatlanok. 15/l
2012. nov. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

másfél évig voltunk együtt, én szakítottam, mert megijedtem hogy már a következő 70évet eltervezte a srác. több oknál fogva lefogytam 46kilóra, de persze közre játszott rendesen a srác... félévre rá megint jóba lettünk és összejöttünk, 4 hónapig voltunk együtt, én szakítottam, mert még mindig nem voltam okés és nem tudtam bízni a srácban (abban a 6hónapban összejött a barátnőmmel).

hát hogy megért e..jó kérdés. végülis igen, mert sokat tanultam belőle. amúgy azóta a srác kissé megzakkant, és inkább rá se köszönök. de ez eléggé egyedi eset:D 18N

2012. nov. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló: és miért szakított veled? Mit mondott? És az alatt az idő alatt még külön voltatok kerested vagy ő téged?
2012. nov. 13. 22:02
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez még lemaradt.

Akkor ott ő volt a hibás? Vagy nem?

2012. nov. 13. 22:04
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszoló:

hogy bírtad ki azt a 6 hónapot? Te kerested?

2012. nov. 13. 22:07
 6/7 anonim ***** válasza:
szar volt. mert közös volt a baráti társaságunk és szinte mindig szóba jött. és hiányzott. de én később rájöttem, hogy nem biztos hogy azért jöttünk össze megint mert szerettem. hanem mert a kapcsolatunk hiányzott. másfél év sok idő. amúgy nem tudom. azt hiszem én kerestem fel őt.
2012. nov. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
(2. voltam)
2012. nov. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!