Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi értelme volt ennek az...

Mi értelme volt ennek az álomnak? Miért érzem jelentősnek?

Figyelt kérdés
Bocsánat, ha kicsit zavaros lesz, de már maga az álom is az volt. Lényegében az álom egy olyan jó órás sötétséggel kezdődött. Nem láttam semmit, csak feketeség. Aztán a kép ugrott egyet, és valami törpe varázsló, vagy már nem is tudom mi, átvert. Aztán megint ugrunk egyet, és egy csomó emberrel/tündérrel/manóval vagyok körülvéve, a gonosz kis izé meg van kötözve és mérgesen néz rám, fenyeget. Bántani akarta anyukámat, ezért rohadtul haragudtam rá, és ahogy hátrahúzták a nyakát, beleharaptam (WTF?!). Aztán megint ugrunk egyet, van egy színes varázslabda, ami olyan, mintha üvegből van, de nem törhet el és bármit kívánok, teljesíti. Abba zárták bele többek között a "varázslót". Valami színes palotaszerűségben voltam, és leejtettem a gömböt. Aztán valami elkezdett belőle beszélni. Az a micsoda volt. Egész kedves volt, valahogy megsajnáltam, de nem akartam sajnálni. Aztán megint ugrunk egyet, a lányokkal vagyok (akik elvileg a barátnőim)és játszunk valamit. Vesztésre állunk, de valamiért nagyon fontos a győzelem, így kívánok a varázsgömbtől. Nyerünk. Aztán odamegyek egy visszahúzódó, sápadt leányzóhoz, és ennyi. Rögtön felébredtem. Amúgy, ha ez fontos, annak a kicsi gonosz micsodának feltupírozott tűzpiros haja volt, és emlékeztetett a Shrek 3-as kis bigyóra. És az egész álom nagyon élénk volt és kicsit mintha a régi időkben játszódott volna. Mint egy Grimm mese. Arra emlékszem, hogy más is történt az álmomban, csak nem tudom mi. Ezek amiket az előbb leírtam inkább csak foszlányai : D
2013. jan. 5. 15:18
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és több napból álltak az események, de egyfolytában nappal volt.
2013. jan. 5. 15:20
 2/2 anonim ***** válasza:
Az álmodnak a valóságra vonatkozó jelentősége szerintem most nincs, viszont van valami érdekes...Nagyon hasonlít az álmod az én egyik régebbi álmomhoz, egy varázslóféle embert láttam,aki letett egy különös gömböt, aminek segítségével különféle dolgokat lehetett elérni.Ki akartam próbálni, de ott termett egy fiatal férfi(akit pár hónappal az álom előtt a valóságban is láttam, de "szellemként"), és ez az ember "kiragadott" az álomból, megfogta a kezem és szinte átrántott egy másik álom helyszínre.Az a baj, hogy régi álom, nem emlékszem rá szó szerint, de az álomnaplómba le van írva.Ha érdekel utána nézhetek, mi is történt pontosan abban az álomban.
2013. jan. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!