Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok folyamatosan vele?

Miért álmodok folyamatosan vele?

Figyelt kérdés

Van egy lány,akivel fél éves kapcsolatom volt.Már 2éve hogy szakított velem,nagyon nehéz volt elfelejteni,sőt talán még most sem megy, de nem akármi miatt.Ha már egy kis időre is ki megy a fejemből,vagy pár napig nem gondolok rá olyan sokszor,akkor mindig vele álmodok,és ilyenkor napokig borzasztóan rossz.Mintha az álom nem engedné hogy felejtsek.

És ez megy műr több mint 2 éve....Vélmény?



2013. jan. 7. 10:20
 1/2 anonim válasza:
Mert nem tudsz és sztem nem is akarsz tőle elszakadni,vágysz rá/utána :) Ami nem gond,csak megviseli az embert ... Voltam már így ... Nekem kifejezetten rossz érzés volt,nm szívesen aludtam mert tudtam hogy vele álmodok
2013. jan. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De már kikészít idegileg....El szeretném felejteni,kitörölni a fejemből...több mint 2 éve szenvedek és nem tudom magam továbbtenni..
2013. jan. 7. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!