Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam hogy egy városban...

Azt álmodtam hogy egy városban vagyok és valahogy szöget ütött a fejemben az a gondolat, hogy lehet hogy álmodok. Miért ébredek fel olyankor amikor tudom hogy álmodok? És mi a jelentése a csirkéknek az álmomban? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Teljesen olyan volt mintha valóság lett volna aztán 2 normál méretű csirke/tyúk repkedve átszaladt előttem pár méterre. Ekkor rájöttem hogy álmodok és megörültem mert abszolút nem lehet megkülönböztetni a valóságot az álomtól és most bármit csinálhatok. Erre 5 másodperc múlva befordult előttem pár méterre a sarkon egy bazinagy -kb olyan magas volt mint én és olyan széles is- csirke és felém jött.Már tudtam hogy itt valami baj lesz(pl. hogy felébredek) így megfordultam és el akartam futni (eközben annyit még mondtam mérgesen hogy: "Az a ki*aszott kakas" -ami egyébként tyúk volt) de teljesen belassultam és szinte tehetetlen voltam aztán szépen föl is ébredtem. Egyszer volt hogy rájöttem álmomban hogy álmodok de akkor is ahogy rájöttem úgy lassultam be, elkezdett homályosodni a látásom és pár másodperc alatt fölébredtem. Mintha azt akarná valaki hogy ne tudjam kiélvezni az álmaimat.

2013. jan. 12. 00:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2013. jan. 12. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy csak álmodtad azt hogy tudod hogy álmodsz? már velem is volt olyan hogy azt álmodtam hogy tudom hogy álmodok
2013. jan. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Azt az álmot, amiben tudjuk, hogy ott vagyunk és az egy álom, tudunk benne beszélni, és azt csinálunk benne, amit akarunk, öntudatos álomnak nevezik. Velem többször is megesett már ilyen, egyszer olyan durva volt, hogy komolyan azt hittem, hogy az a valóság. De különben mindegyik egy felejthetetlen élmény volt számomra.
2013. jan. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A tudatos álmodáshoz szükséges némi gyakorlat.Idővel elérheted, hogy ne ébredj fel belőle annyira hamar, de azért tudni kell, hogy a tudatos álmokra mindenképp jellemző, hogy nem könnyű őket sokáig fenntartani,álom és ébrenlét hatásán egyensúlyozni.

A leg fontosabb a higgadtság, nem szabad felizgatnod magad, ha rájössz, hogy csak álom, a túlzott öröm vagy meglepődés érzése is könnyen kizökkenthet, meg a félelem is.Talán segíthet, ha eleinte csak passzív megfigyelőként próbálsz az álomban részt venni,később már próbálhatod irányítani is az eseményeket, de az érzéseidet továbbra is kontrollálnod kell.Amikor pedig úgy érzed, nagyon közel vagy az ébredéshez, ne hagyd, hogy ez kizökkentsen, csak koncentrálj az álomra és folytatódni fog.

2013. jan. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Régen volt valami borzasztó álmom, és ettöl jöttem rá hogy nem valóság, nagyon megörültem azt csinálhatam amit csak akkartam nagyon jó volt és sokáig tartot. De rossz volt az ébredés maradtam volna még.

Utánna még kb 4 - 5 alakalomal volt ilyen és azóta álmaim is ritkán vannak.

Annyit hozzá tudok tenni hogy akkoriban mindig sokat gondolkoztam azon hogy hogy jöjek rá álmomban hogy ez csak álom.

És az hogy most nincsenek arról is én tehetek szerintem ha akkarnám lennének álmaim és egy kis akaratal írányìthatnám is.

2013. febr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a multkor azt álmodtam,hogy kint vagyok egy barátomnál amerikában,egy csöndes kisvárosban,ahol boldog az élet.Ebből többször is fölébredtem.Azon gondolkodtam hogy ez álom e vagy valóság?Az álmomban többször is fölébredtem,legalábbis azt éreztem,de aztán rájöttem,hogy minden álom volt amikor tényleg fölébredtem.Lehet az egész élet egy álom?
2013. márc. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
%-ös mindenki álmodik minden nap többször is, csak valamikor nem emlékszik rá.
2013. márc. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ijen igenis van én velem volt már ojan hogy este volt egy templom előtt áltam tujákal körbevéve és nagyon horror volt körbe körbe ment minden és éreztem h valami lesz és tudatomnál voltam h álmodom de nem tudtam felébredni sehogy sem
2013. márc. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!