Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Tegnap arról álmodtam, hogy egy faház teraszán állok. Mindent hó borít. Majd oda jön hozzám egy lány.Egyik ismerősöm az. Gimnáziumban egy évfolyamba jártunk, mivel én inkább az a visszahúzódó fiú vagyok, ezért csak 12.-ben (most első éves hallagató vagyok) ismertem meg, mert az évben egy fakultációra jártunk, s akkor sem nagyon beszéltünk. Jól néz ki, de mondhatjuk azt, hogy inkább közömbös volt számomra. (s ezzel nem azt mondom, hogy nem találtam vonzónak). Talán akkor változhatott meg ez, amikor érettségi előtt egyszer találkoztunk, beszélgettünk, s ő bátorított. Hihetetlen, hogy milyen gyorsan meg tud változni valakiről a véleményed. Nagyon régen nem találkoztam vele. Na szóval, mondta hogy hógolyózzunk, közben meg beszélgettünk(innen már homályos) hogy az apja vmilyen hivatalos szerv, de engem ez untatott. Egyébként nem tudom ki az apja, s biztos nem valami hivatalos szerv. Vajon jelent ez valami fontosat, vagy csak jól bekajáltam? :)

2012. szept. 24. 22:12
 1/4 Alaque ***** válasza:
Meglepődnél, ha rendőrkapitány lenne az apja, mi?
2012. szept. 25. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ház

Ismeretlen ház, amelyben eltévedsz: gyermekkori bizonytalanságod valami felelevenítette. Ismeretlen ház, amiben otthonosan érzed magad, érdekes helyeket és embereket találsz benne: barátságos természet; kis szerelmi bonyodalom, bánat, amiből könnyen kikerülsz. Házat építeni: jó szervezőkészség, ami kihasználatlan. Összedőlő ház: terhedre van az önállóságod, visszavágysz a gyermekkorba. Ablaktalan ház: nagyon félsz, hogy kiismernek, megtudják titkaid; ügyetlenül hazudsz. Ház, amibe nem tudsz bemenni, mert nem találod a kaput: rejtély, amit nem tudsz megoldani.


Hóesés: áldozatkészség, amely főleg tárgyi segítségben nyilvánul meg. Hóesésben sétálni: úgy hiszed, hogy kapcsolataidban a maximumot nyújtod, mindent megteszel, valójában nem viszonzol érzelmeket. Hópehely: egy hozzád közelálló személy apró, rossznak tartott szokását nem vagy képes elnézni. Hópehely, ha a szemedbe esik: érzelemszegényen ítélsz meg valakit.


Lány:

Jelenlegi elképzeléseink, érzelmeink megváltozására utal, egy meghatározó élmény hatására sok mindent másképpen fogunk látni.


hógolyó

Felnőtt ember álmában: rendteremtési mánia, a könnyedség hiánya. Szinte minden újat elutasítasz, véglegesen kialakított véleményed van a dolgokról. Gyermekálomban: az önálló gondolkodás hátráltatottsága, sőt: büntetett eredetiség. Báli mű hógolyó: kokettálsz, hogy majdan visszautasíthass.


férfi

Idegen férfi, aki ellenségesen lép fel, férfiálomban: úgy érzed, hogy hibát követtél el, vádolod magad.


Apa.

Boldog családi élet.

2012. szept. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ez hülyeség hogy az álomnak nincs valós alapja nagyon is van. Azt mondják hogy az álmok 90% Vagy vágyak illetve félelmek vagy esetleg olyan gondolatok amire nem rég gondolhattál és a fejedbe van :)
2012. okt. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szikratüzes válasza:
A havas táj magányt jelent.....az a magány ami nem valakinek, hanem valaminek a hiányát jelenti....nem régiben csináltál valami olyat amit nem csinálsz gyakran......azt ajánlom ideje változatni, ideje megint azt csinálni amit rég nem :D
2017. szept. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!