Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet kiugrani ablakon...

Mit jelenthet kiugrani ablakon, menekülni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 14. 02:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Te nem tudsz álmodban elrepülni? Noob.
2013. jan. 14. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem mersz magadért meg a véleményedért kiállni
2013. jan. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

régen én is sokszor álmodtam ilyet, hogy kiugrom az ablakon, és leesek, meghalok, látom ahogy csorog a vér a szemem előtt, de mozdulni nem bírok, aztán sötétség... Aztán egy ideje már, ha ilyet álmodom, akkor elkezdek repülni ugrás közben.

Azt mondták nekem, hogy ez azt jelenti, hogy menekülök a gondok elől, próbálok kiutat találni, és egy idő után sikerül is megoldanom a problémáimat, mert már szabadabb vagyok. Amikor nem tudtam repülni, akkor azt jelentette állítólag, hogy a gondok súlya agyonnyomott, nem találtam a kiutat.

2013. jan. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem az otthoni házunknak az ablakából ugrok ki, ami nem magas...de ugyanigy álmodtam hogy mindkét nagymamámtól is , keresztanyáméktól is, akármelyik családtagomnál, rokonoknál vagyok álmomban menekülök a házból, kiugrok ablakon..és utána repülök!(karjaimmal)

De éve óta ezt!

Valami jelentése biztos hogy van...bár mostanság nem annyira álmodom ezt a folyamatot, de albérletben vagyok, és itt ezt még nem álmodtam, de múltkor azt igen , hogy menekülök a lakásból...emberek elől, de nem emberi lények voltak, csak az alakjuk volt emberi...

Még azt szoktam anyi nagyon nyomasztó, és kiirtam régebben is, hogy kivülről beakarnak törni az előtérben, nyomom nagyon erősen az ajtót , hogy ne tudjanak betörni, kivülről pedig jön a nyomás és küszködöm...de a való életben is sok problémám van magammal...és az életemmel

2013. jan. 14. 17:42
 5/5 A kérdező kommentje:

*annyira


Még eszembe jutott , hogy múltkor azt álmodtam, hogy Öcsémmel, és Anyuval menekülünk a családi házból, és csomó ember üvegszilánkokkal , szögekkel dobálnak meg, és....de rengetegen...ez lehet amiatt volt mert Édesapámat műtötték, nagyon komoly műtéttel, és mind a hárman megszenvedtük az egészet...lehet amiatt

2013. jan. 14. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!