Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Heló. Álmomban csikorgatom a...

Heló. Álmomban csikorgatom a fogamat azt mondják a szobatársaim. Szerintetek ez mire utal? Mi mehet végbe a fejembe ilyenkor éjszaka? Ezenkívül minden éjszaka olyasmit álmodok, hogy szeret valaki.

Figyelt kérdés
2013. jan. 18. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
rejtett agresszió , ki nem élt vágyak, frusztrációk, kisebbségi komplexus, stressz ...és még egyéb oka van!
2013. jan. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tényleg? köszi. csak az az érdekes, h régebben is voltak olyan időszakok, amikor sokkal jobban stresszes voltam meg ideges, de ilyenek nem voltak. Szerinted hogyan lehetne ezeket elkerülni v csökkenteni?
2013. jan. 18. 23:03
 3/7 anonim ***** válasza:
2013. jan. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát ennek nem sok értelme volt bocs..
2013. jan. 18. 23:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Fogcsikorgatás nem csak aktuálisan megélt stressz közben jön elő, bármikor elkezdheti az ember, ha hajlamos stresszelni magát.

Fogorvostól lehet kérni éjszakára egy átlátszó fogvédőt, de egy kis kiegyensúlyozottság sem árt, ha van.


A kérdésed nem az ezotéria témakörbe való, itt főleg szerelmi kötésekről, varázsitalreceptekről, horoszkópelemzésekről és auraelemzésről van szó. A legalsóbb szellemi kaszt tudományairól...

2013. jan. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó: köszi a gyönyörű megfogalmazást.


Én is csikorgatom a fogamat, akkor kezdtem el, amikor nagyon stresszes időszakom volt, és sajnos azóta sem hagytam abba, pedig úgy érzem, hogy most korántsem parázok annyit, és igen jól is alszom.

Valószínűleg rejtett félelmek, stressz és hasonlók. Figyelj oda a fogaidra, mert nagyon károsíthatja, ha kell, szerezz be olyan fogvédőt, amit emlegettek feljebb.

2013. jan. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! am bocsi, h ebbe a témakörbe raktam, de nem tudtam melyikbe lenne a legjob b.
2013. jan. 21. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!