Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban 5 kutya támadott...

Álmomban 5 kutya támadott meg. Ahányan voltak, annyi félék. Mind egyszerre cibálta a ruhám. Én a földön feküdtem és az 5 kutya, ötfelé húzott. De csak a ruhámat fogták meg. A testem nem harapták meg. Vajon mi lehet ennek a jelentése?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:

5 ember az ellenséged, és 5-en akarnak elintézni téged sunyi módón, akikről azt hiszed hogy hűséges megbizható embereid. Valóságban pedig az ellenségeid.


Itt lenne az ideje, hogy szét nézz magad körül.

2013. jan. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ajjjaj:)Hát,nem szép kilátások...Még jó,hogy mindenkivel rendes vagyok.Mi lenne ha nem lennék az:)Mégegyszer köszi a választ!
2013. jan. 29. 12:09
 3/8 A kérdező kommentje:
Vagy akikről,azt hittem,hogy a barátaim.Az én értelmezésemben.Szóval rosszat akarnak nekem a "kedves"barátaim,haverjaim.Szép:(
2013. jan. 29. 12:12
 4/8 Nixcy88 ***** válasza:

Kutya: legjobb barát.

A megtámadó kutya: álnokságot és gyűlöletet jelez.

5-ös szám: nem feltétlenül 5 embert jelent. Inkább az % érzékszervre utal. Valami olyat jelenthet, h semmivel nem érzékeled, h át fog verni valaki, aki a legjobb barátod.

2013. jan. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nixcy88 :)Köszi a válaszod:)
2013. jan. 29. 12:47
 6/8 Nixcy88 ***** válasza:

Szivesen, máskor is! :)

Bár, pont most oltogatott egy nő, h mit okoskodok itt. Mit képzelek magamról, amikor csak 24 vagyok. Nem esett túl jól :P

2013. jan. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám rá, hogy túl sok elvárásnak akarsz egyszerre megfeleni. Lehet hogy besűrűsödtek picit a dolgok mostanság?
2013. jan. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek van és lehet véleménye,bármiről is legyen szó.Az egy más kérdés,hogy kinek a tanácsát fogadom el.Vagy meg.De egyébként meg,lehet,hogy tényleg a megszaporodott teendőim miatt volt ez álom.Ki tudja?Sok féleképpen lehet értelmezni.Természetesen mindenki hozzászólását elolvasom és köszönöm is egyben.Pont ezért tettem fel a kérdést,több szem többet lát elve végett.:)Mindenki másképp látja a dolgokat.Azután én majd "összerakom"a mozaikot.Vagy nem:)))De tényleg köszi mindenkinek:)Nehogy már civakodjunk!:)Ez csak egy álom.Hogy milyen jelentősséggel bír,majd kiderül:)
2013. jan. 29. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!