Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt egy furcsa álmom és nem...

Volt egy furcsa álmom és nem tudom mit jelenthet?! (részletek lent)

Figyelt kérdés
Szóval azt álmodtam, hogy a koliban voltam és bejött a rendőrség. Valamit kutattak a szobákban. A szemben lévő szomszédnál buli volt és szinte az egész szint jelen volt. Átnéztem és ott volt az exem, akivel csúnyán összevesztünk és meg is pofoztam. Utána nem szállt le rólam, képek voltak nála, amik engem ábrázoltak. Hirtelen egy gyors váltás történt az álmomban és a Tisza-parton voltunk. Ott bicikliztem ő meg követett, mármint az exem. Kipukkant a kereke és hozott egy robogót. Utána megint gyors váltás, a falunkba voltunk. Én hajtottam a kipukkant biciklivel ő meg követett a robogóval. Mondtam hogy megyek haza. Hazafelé menet lovak jöttek velem szemben. Láttam egy gyönyörű fehér lovat és egy kislányt, azután egy nagy sikítás. Képváltás és ott álltam a kapunk előtt, és az exem uncsija feküdt ott, mert egy nagy fekete csődör ledobta. Csupa vér volt és nem válaszolt, de nem halt meg. mert lélegzett. Mit jelenthet ez az álom?

2013. jan. 29. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
A virtuális világodat jelenti te fogyatékos. :D
2013. jan. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Adrienn puszta válasza:
Szerintem ez nem fogyatékosság...csak csupán annyit jelent hogy az ember azt álmodja meg amire sokat gondol napközben...szerintem sokat gondolsz az exedre..ha mégsem...akkor bocsii
2013. jan. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hiba történt a mátrixban.
2013. jan. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem gondolok rá sokat, sőt egyáltalán nem. A kapcsolatunknak is azért lett vége, mert már egyáltalán nem voltam belé szerelmes. :/ Ezért is volt fura, hogy vele álmodtam...
2013. jan. 29. 21:52
 5/5 Adrienn puszta válasza:
áááááááá....nem hiszem na mért te nem szoktál ijet álomdni de utálom azt aki fikázza a kérdéseket akkor mért válaszol ha nem tud rendesen
2013. jan. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!