Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az én gépem nagyon furcsa...

Az én gépem nagyon furcsa dolgot csinál. Miért van ez? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Ha úgy hozza a sors, hogy újra kell indítanom a gépet (mondjuk egy program telepítése után), akkor újraindul, viszont a betöltőképernyő előtt hibát ír ki (Hiba a rendszer betöltésekor), és nem tölti be a rendszert. Viszont, ha előtte leállítom a gépet, majd újra bekapcsolom, akkor betölti. Mi lehet a baj? Hogy lehetne megjavítani? Az operációs rendszerem jelenleg Windows 7, de XP-n is ezt csinálta. Bár szerintem ez nem az operációs rendszertől függ.
2012. márc. 6. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Haldoklik a winchestered. Mentsd le a fontos adataidat.
2012. márc. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Merevlemezt sürgősen cserélni kell adatokat menteni.

Ez a hiba a mikroelektronika hibájára utal (Néha felismeri a vinyót néha nem.) mindenképpen csere.

De az elektronikán kívül még mechanikai oka is lehet (Lemez meghajtó motor hiba vagy olvasófej hiba de mondjuk akkor felismerné csak fura neveket írna ki hozzá és nem lehetne rá másolni nem látná a méretét stb.....) de ez kevésbé valószínű.

MINDENKÉPPEN CSERE!

2012. márc. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Majd akkor kicserélem, amint tudom, de még annyit had tegyek hozzá, hogy két winchester van a gépemben, és ha a másikra telepítem a rendszert, akkor is ezt csinálja. Lehetséges, hogy egyszerre kezdett el haldokolni mindkét winchester?
2012. márc. 7. 05:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Cseréld le az adatkábelt akkor lehet az a rossz illetve nézd meg más vezérlőn és külön külön is a vinyókat.

HD sentinelt engedd rájuk az megmondja ha van valami bajuk.

(Előző)

2012. márc. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az lemaradt, hogy ha valami f....s gyenge (PL.:CODEGEN!) tápod van az hazavághatja egyszerre mind a kettőt.

(Előző)

2012. márc. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!