Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok-Hölgyek! Előfordult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Hölgyek! Előfordult már veletek, hogy egy férfival nagyon tetszettetek egymásnak, de ti tettétek meg a kezdő lépést a másik fél tétovázása miatt?

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 23:02
 1/6 Rs. ***** válasza:

Mindig a nők kezdeményeznek ! : )

Ezt tanuldd meg :)

2012. szept. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát minimálisan. Esetleg megteremtem az alkalmakat, hogy minél töbet találkozzunk, beszélgessünk, ha tetszik, de randira neki kell elhívnia. Ha nem hív el, akkor azt hiszem, hogy nem tetszem neki eléggé, vagy csak barátnak tekint. Egyébként ha úgy gondolod, hogy te is tetszel neki, akor mitől félsz? Ha így van, akkor nyert ügyed van, ha meg mégsem, akkor legalább kiderül.

Érdemes próbálkozni, mert ha megpróbálod és nem sikerül, akkor is előrébb vagy, mintha meg se próbáltad volna és csak enne a fene. Úgyse azon múlik, hogy mikor, hogyan hívod el, azt már magában egy nő kb elsőre eldönti, hogy valakire pasiként vagy barátként tekint, tehát semmi vesztenivalód nincs.

2012. szept. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"azt már magában egy nő kb elsőre eldönti, hogy valakire pasiként vagy barátként tekint, tehát semmi vesztenivalód nincs."


A lány, akivel randizok, pont azt mondta nekem, hogy nála volt olyan, hogy először csak barátként tudta elképzelni az exét, és külsőleg sem jött be neki, aztán néhány hónappal később jött a szerelem, és együtt voltak két évig, tavasszal szakítottak. Vagy csak azért mondta, hogy mondjon valamit? Nem hinném.

Barátként amúgy már elég régről ismerjük egymást, viszont néhány éven keresztül elég messzire elkerültünk egymástól, és most, hogy újra látom, nagyon szerelmes lettem röpke 2 hét alatt. Viszont nem akarok semmit sem erőltetni, bár lehet emiatt fogok koppanni.

2012. szept. 18. 23:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Bár nők válaszát várad ide, azért én férfiként leírom, hogy azért nem sikerült az akkor (4éve) életem szerelmének tartott lánnyal összejönnöm, mert sikeresen meggyőztem magam arról, hogy esélytelen lennék nála. Utólag derült ki, hogy abszolút nem így volt, csak azt gondolta, ha tétovázom, akkor mégsem tetszik nekem annyira (itt elsősorban a belső tulajdonságokra gondolt, mert amúgy nagyon csinos), vagy én csak kalandra gondolok.

Azóta elválaszt minket 2000 km és a párkapcsolata ott kint külföldön.

Persze nem akarok várni rá, "ez a hajó már elment", de a mai napig bánt a dolog, mondjuk nem találtam hozzá hasonlót azóta sem, és ez a kapcsolataimra is rányomta a bélyegét.

Persze jöhet még egy nagy szerelem, bízom benne.

2012. szept. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Igen, velem volt ilyen, egyszer. Bár attól függ, hogy mit tekintünk első lépésnek. A fiú hívott el randizni, de nagyon visszahúzódó volt, viszont nekem is nagyon tetszett. Aztán az ötödik-hatodik alkalom után, mikor hazakísért, én csókoltam meg először, hogy történjen már végre valami. Utána már jött minden magától. 2 évig voltunk együtt, az utolsó három hónapot leszámítva egy nagyon jó kapcsolatban.

26L

2012. szept. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igaz én is fiú vagyok, de az előző barátnőm egy buliba szólított le. Ismertem már előtte, meg tetszett is, csak semmi esélyt nem adtam neki, hogy kölcsönös a vonzalom, aztán később elárulta, hogy már hónapok óta tetszettem neki. Két évig voltunk együtt, azóta sajnos vége (munka miatt messze kellett költöznie)


26F

2012. szept. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!