Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek? Folyton előző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Folyton előző barátnőimről kérdezgetnek ismerkedéskor, illetve mesélnek előző pasijaikról, néha már intim mélységekben. Vizuális típus vagyok, és olyankor előttem van, hogy másik férfival élvez.

Figyelt kérdés

Ezért kellemetlen számomra, és ezért hárítom el a kérdésüket finoman("de hiszen most csak kettőnkről van szó"), mert szerintem a csajnak sem esne jól, ha TÉNYLEG válaszolnék a kérdéseire, és elmondanám, hogy bizony, annak idején k#rv@ jól éreztem magam vele, meg vele is, meg vele is.


Ti ilyenkor hogy viselkedtek, mik a tapasztalatok, mi vált be és mi nem? :)


2012. jún. 10. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Én megmondom neki egy az egyben, őszintén, hogy nem érdekel, kivel, hogyan, mennyit szexelt, és én se fogom az orrára kötni az excsajaimmal való intim viszonyt.
2012. jún. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt milyen modorral mondod meg neki? Keményen, vagy teljesen szelíden?
2012. jún. 10. 14:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy a kettőközt. Próbálok nem bántó, de határozott lenni
2012. jún. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ok.
2012. jún. 10. 14:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát ööööö...elég illetlen lányokkal találkozhatsz, ha egy randin, ami csak 2tökről szól, az exikről beszélnek. Ráadásul ennyire intimen.


Én ilyenkor azt szoktam mondani kedvesen a srácnak, hogy ha gondolja, akkor összehozhatom az előző fiúmmal, ha már ennyire érdekli :)

Ez eddig mindig beválik. Fogják az adást, aztán nevetnek :)

2012. jún. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Agnetha válasza:
Igen, valóban ez hülye női szokás,én, mint nő mondom ezt.egyszer kezdj el te is mesélni a régi barátnőidről, milyen szépek, okosak, csinosak voltak, némelyikük milyen elképesztően jó volt az ágyban, stb. .De ezeket ne akkor mond,amikor ő mesél a régiekről, hanem egyszer, csak úgy spontán.Nézd meg majd a reakciót.
2012. jún. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ilyet inkább nem játszok...meg akarom szerezni a nőt, nem elriasztani :)
2012. jún. 12. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!