Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelent ez az álom valamit?...

Colonel Simi kérdése:

Jelent ez az álom valamit? (elég hülye álom)

Figyelt kérdés
Mivel tanyán lakom és sok állat vesz körül meg sok számítógépes játékkal foglalkozom, úgy jöhetett össze ez az álom. Azt álmodtam, hogy ilyen Kaukázusi faluban Én és Jason Hudson( a call of duty black ops-ból) Valami katonai bunkert kerestünk, és sok sok harc után, sikerült meg minden, aztán pedig el kellet menekülnünk, az erdőbe szaladtunk, már csak ketten voltunk, és egyszer csak egy tisztásra kerültünk ami pont olyan volt mint itt a tyanyán egy hely, egyszer elfordultam, mire visszanéztem hudson-ra, a puli kutyám lett belőle, az ellenség meg az itteni macskákká alakult át, és itt ébredtem föl. Elég hülyeség mit gondoltok, de értelmes válaszokat kérek!

2013. febr. 2. 10:38
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és még az avp-s andoridokat is álmodtam bele
2013. febr. 2. 10:39
 2/4 anonim ***** válasza:
androidok? jesszus. nem hinném hogy jelenetne bármit
2013. febr. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 1111155555 válasza:

Az álmok maguktól jönnek! :)

Bár lehet hogy a sok játék miatt volt,és az hogy sok állat vesz körül.

Ne aggódj emiatt,csak egy álom!

2013. febr. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem aggódom, csak olyan hülyeség, meg olyan is volt benne hogy az álomba volt egy flashback-em, az volt hogy viktor zakhaev hosszú hajjal egy tüzes ostorral kapimpált, mostanában ez már a harmadik olyan hogy hoszzú hajat álmodok emberekek!
2013. febr. 2. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!