Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon szőrűséget álmodtam a...

Nagyon szőrűséget álmodtam a gyerekemről?

Figyelt kérdés

Azért írtam a család rovatba,mert félek,hogy nehogy valami elő jel legyen az álmomba.

Azt álmodtam ,hogy a fiam meg halt. Szenvedtem egész éjjel és még most is szenvedek az álmom miatt.

Nagyon félek,hogy valami Szőnyűség történik vele.

Jelent valamit az ilyen álom?



2013. febr. 4. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ne csináld már ezt! Ha gyereked van, okosabbnak kellene lenned, minthogy higgy az ilyen butaságokban!
2013. febr. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Én azt hallottam még régen, hogy akinek megálmodják a halálát, annak hosszú élete lesz.
2013. febr. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem közvetlen jelentése van, jelentheti azt is egy ilyen álom, hogy pl valakitől el kell érzelmileg szakadjál. Ez nem azt jelenti, hogy soha többé nem látod, hanem, hogy vagy neked vagy az álomban szereplőnek nagyobb érzelmi szabadságra van szüksége, vagyis bizonyos fokú leválásra, önállóságra, amit úgy gondolsz mostanában be fog következni és ezt nehezen viseled.


Hány éves a fiad? Nem mostanság megy óvodába véletlenül?


Egyébként hogyan halt meg pontosan az álmodban? Mi történt?

2013. febr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az álmaink a vágyaink és félemeinket tükrözik. Ezek keverednek a napi látott, megélt dolgokkal.


Amiért álmodtad, mert félsz attól hogy a fiaddal valami történik. Ez telejsen normális mint szülö. Valószínü azért lett ez most intenzív az álmodban, mert láttál, hallottál, olvastál kisgyerekes halál esetet és ezt az agyad kivettitti az életedre.


Ne izgulj rajat, teljesen nomrál egy ilyen álom, annál aki félti a gyermekét.

Ami jó, hogy negatívan élted meg az álmot, vagy is nem vágysz rá, hanem félsz hogy bekövetkezik.

2013. febr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A fiam 24 éves lesz,de az az álmomban 10-12 éves lehetett. Tudtam álmomban ,hogy 24 éves mégis kicsi gyereknek éltem meg.

Baleset volt amit álmodtam.

Talán azért álmodok ilyeneket ,mert mindig valami történik vele.Hol a bokáját töri ki hol a bicikli ugratáskor a vállát törte ki később a hasába állt a kerékpár kormány és sorolhatnám.Már félek,ha azzal kezdi a telefonban,hogy baj van. Múltkor csak a buszt késte le és azt telefonálta baj van én meg mikor meghallottam majdnem dobtam egy hátast.

Miért baj ha lekési a buszt? Nagyon felhúztam magam. :( ha nincs baj legalább ne ezzel kezdje :(

2013. febr. 4. 12:55
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor egyszerűen csak félted, de jelenheti még ezen kívül azt is, hogy mivel már 24 éves nem vigyázhatsz rá örökké, felnőtt és el kell engedned a saját életét élni, viszont még mindig gyerekként kezeled és folyamatosan aggódsz érte.


Egyébként én is álmodtam már hasonlót nagyon régen, és szerencsére senkivel semmi nem történt. Ez nem azt jelenti, hogy történni is fog vele valami, ezek csak a Te érzelmeid.

2013. febr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

13:00

Te mit szemétkedsz? Néztél te már tükörbe? Mindenki magából indul ki!

2013. febr. 4. 13:13
 8/11 A kérdező kommentje:

13:22-nek

nagyon ideges vagyok az álmom miatt és elkövettem egy helyesírási hibát. Na és??Te még sosem hibáztál életebe? Attól még képzel normális vagyok.

Kár ide írogatnod és cseszegetni a másikat!Te okos tojás a kérdés nem az volt ,hogy milyen vagyok ,hanem egészen más. Vagy te nem olvastad?

2013. febr. 4. 13:40
 9/11 anonim ***** válasza:
Az élet része, hogy a gyereked meg fog halni. Ahogy te is. Ha kicsit innen pillantasz a dologra, akkor már itt nincs mit aggódnod. Te felnevelted, amíg úgy volt, hogy te vigyázol rá, nem lett nagyobb baj, innentől meg majd lesz, ahogy lesz. Ami rajtad múlt azt elvégezted.
2013. febr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Ajnya bajnya. Ejnye bejnye. ijnyi bijnyi.


1 Ez nem a cslaád rovat.

2 Igen jelent valamit ez az álom.

3 Azt jelenti, hogy félsz a fiad elvesztésétől. 24 éves, kirepült a fészekből stb ...

4 A fiad azért tud helyesen írni?

2013. febr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!