Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van összefüggés? Van ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van összefüggés? Van ennek valami köze? Mi van ha valami esélye csak van?! és mi ez az álom? Miért pont egy napon? :/ nem furcsa? :|

Figyelt kérdés

20 hónapja van barátom.először feküdtünk le egymással és nagyon jó volt de az utolsó pillanatba vette ki... és állítólag a saját kezébe ment el mert az érzés akkor jött rá 2 mp-el azután miután kivette...nagyon féltem ,hogy terhes lehetek..: / vagyok nem tudom.:|

és aznap mikor ez történt anyukám legjobb barátnője nem tudott aludni forgolódott és azt álmodta hogy terhes vagyok..:/

mehetett belém elő ondó?:| vagy kizárt? és az álmot mi magyarázza?


2011. aug. 25. 01:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Terhes vagy O.O
2011. aug. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és az álom?
2011. aug. 25. 01:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Álomba is Terhes vagy O.O
2011. aug. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

johh.xddd

biztos.:DD

de most komolyan.:/

tudodmilyenrossz?:(

2011. aug. 25. 01:27
 5/9 anonim ***** válasza:
20 Hónap után, első szex? Nincs is szebb tinédzser lámúr
2011. aug. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
: )
2011. aug. 25. 01:52
 7/9 Pj0tr ***** válasza:

Amennyiben az álom miatt aggódsz, akkor ez kategória fail.

Ha nem akkor azért lehetett volna annyi eszetek, hogy az első alkalommal használtok valamit. És ha 20 hónapja vagytok együtt, akkor már csak van annyi bizalom közöttetek, hogy a srác elmondaná, hogy elcseszte...

2011. aug. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

hát én bízok benne..: ))

azt mondta hogy miután kivette utána 2 mp-el a kezébe ment el mert annyira erős volt az érzés...:|

elvileg holnap kell megjönnie de gondolom ppár napot késni fog...nem?:)): OO

2011. szept. 1. 22:02
 9/9 A kérdező kommentje:
meg igazából attól félek hogy abból a "kezemben 2 mp után mentem el-ből" valami nem mehetett belém?:| engem ez aggaszt.:(
2011. szept. 1. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!