Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom a...

Mit jelenthet az álmom a halott barátnőmmel?

Figyelt kérdés
3 éve autóbalesetben meghalt a barátnőm. Az elején elég sokszor álmodtam vele,aztán egy jó ideig nem. Most megint sikerült. Érdekes álom volt. Egy nagy teremben állt,ahol sok ismerős vette körül,de az arcokra nem emlékszem. Mindenki örült neki,de ő nem volt annyira vidám,mint a többiek. Én léptem oda hozzá utoljára, megöleltük egymást,örültünk mindketten,majd annyit mondott nekem : "Mondd meg a többieknek,hogy ne aggódjanak értem,jól érzem magam" De sajnos itt vége is lett az álmomnak. Mit jelenthet,olyan jó lenne tudni!?
2013. febr. 18. 10:35
 1/2 anonim válasza:

Semmit!!

Az ember sokszor nem is veszi észre,de gondol a szeretteire

egy illat,egy mozdulat,stb emlékeztet rá.

Éjjel meg álmodsz vele.

Talán mert még hiányzik!!

Látogasd meg és nem fogsz álmodni vele egy darabig.


Én is így szoktam csinálni és bejött.

Üdv.

2013. febr. 22. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem tudatni akarta veled, hogy ott ahol van jól érzi magát és minden rendben van vele. Lehet, hogy azért volt szomorú, mert sajnálja, hogy nem lehet már köztetek.
2013. márc. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!